Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok vinni strandra...

Szoktatok vinni strandra kaját? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában igen. Szendvicset, innivalót, kekszet. De ott is szoktunk enni. Általában reggelire az otthonról hozott szendvicset eszem. Aztán később veszek palacsintát vagy lángost. Meg csak egy innivalót szoktam vinni, azt megiszom, mielőtt felmelegedne, utána ott veszek.

De olyan is volt, hogy semmit sem vittünk. És olyan is volt, hogy egész nap az otthonról hozott kaját ettük. Vannak olyan strandok, ahol nem olyan jók a büfék, meg vannak olyanok is, ahol iszonyat hosszú sorok vannak. Nekem meg nincs kedvem fél napig sorban állni.

2017. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyumolcsot meg asvanyvizet szoktunk vinni. Meg ahol tudom, hogy nincs nagy valasztek vagy nem jo a kaja, oda viszek szendvicset peldaul, mert en etelallergias vagyok es nem ehetek akarmit sajnos
2017. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet kapni a strandon, akkor nem. + Van olyan nálunk, hogy 2 órára be lehet menni 1000 Ft-ért, amikor így megyünk, olyankor arra a kevés időre nem kell kaja, csak ásványvizet viszünk. Szóval csak akkor vinnék kaját, ha nem tudom 100%-ra, hogy van lehetőség ott kajálni.
2017. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Rágcsát, gyümölcsöt
2017. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Maximum gyümölcsöt, mert valamiért azt nem nagyon lehet kapni. Pedig a lehűtött gyümölcs nagyon finom a melegben.
2017. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is vizet illetve gyümölcsöt szoktunk vinni, legtöbbször görögdinnyét vágunk fel és dobozban levisszük, vagy barackot :)
2017. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Sült krumplit.

De volt már, hogy bográcsoztunk a strandon, kicsit furcsán néztek, mikor a medencében mostuk ki a bográcsot.

2017. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem szoktunk, mert csak plusz batyu és semmivel nem olcsóbb, mint a strandon venni egy hot dogot/lángost, meg ez jobban is esik az embernek. Esetleg pár darab müzliszeletet, sós mogyorót, pisztáciát stb viszünk.
2017. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Semmivel nem olcsóbb. Ja, végül is otthon is 300-ból jön ki 10 deka sültkrumpli.
2017. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem szoktunk vinni semmit. Vagy ebéd után megyünk le a strandra, és otthon is vacsorázunk strand után. Vagy vacsora után megyünk le a strandra.

Ha nem eszünk otthon akkor a strandon veszünk, lángost, keszeget, hekket, sült krumplit, hamburgert, gyrost, kebapot, fagyit, jégkrémet, jégkását, vattacukrot, kürtős kalácsot, kukoricát, pizzát, melegszendvicset, innivalót.

Lehet büfékben is finom, rendes éttermi kajákat kapni mint, pörkölt, rántott hús, rántott sajt, cigánypecsenye, stb.

Szóval, van választék bőven. :)

Strandon enni, meg hozzá tartozik a feelinghez. :)

2017. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!