Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt érdemes vinni a...

Milyen ételt érdemes vinni a strandra? Ti mit szoktatok csomagolni?

Figyelt kérdés
A hétvégén elmennénk a gyerekekkel az egyik fürdőbe és szeretnék vinni valamit mert a legutóbbi két alkalommal ahol voltunk egy órát kellett soeban állni amaroknyi gyros-ért, Jól se lektunk drága is volt ...stb. Most előre gondolkodom... Köszönöm a segítőkész bálaszokat!,

2014. júl. 8. 06:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
En filmezett csirkemellet szoktam sütni egyben. Azt szálakra húzom es zsemlebe teszem. Alatta vaj, saláta level. Mellé viszünk tubusokon majonezt, ketchupot.
2014. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

Mi a klasszikusokat csomagoljuk, rántottszelet, fasírt, lesütött hús. Ezekben meg lehet bízni, nem kell aggódnunk, hogy esetleg megromlik.

Friss zsemle közé téve, sok idénysalátával, zöldséggel, kovászosuborkával.

2014. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Rántott húsos zsemlét, az bírja legjobban.
2014. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Mi 5-6 zsemlét(ha jönnek velünk a többi rokonok),esetleg puffasztott rizst vagy almát.
2014. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Akármit is készítel, ebbe "csomagold", kipróbáltam, egyszerű és gyors elkészíteni. Az alaprecept:

30,0 dkg liszt

0,5 dl olaj

1,5 dl víz

1,0 kk só

0,5 tk sütőpor

Összegyúrod, ebből 6 gombóc, (én egy kicsivel több olajat + vizet tettem, nem akart összeállni).

Még másnap is jó volt, mikróban melegíthető a maradék.

2014. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%

5-ös vagyok!

És a lényeg, zsír nélküli serpenyőben süthető, másrészt bármilyen étel-maradék eltüntethető benne! :)))

2014. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább tortilla tekercset készítünk és viszünk magunkkal strandra : [link] Olcsóbban jössz ki ha megcsinálod magadnak ,mintha gyrost vennél .
2014. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Sima szendvics. Vaj, pick szalámi vagy valamilyen sonka (nem gépsonka) mert azok bírják a meleget, sajt, azokba, amiket még elég korán megeszünk. Még sose romlott meg. Mondjuk nem is a napra tesszük ki, hanem árnyékban van. Valami rágcsálnivalót szoktunk még vinni. Innivalót.

Ott általában csak fagyit, jégkrémet szoktunk venni, meg inni, ha elfogyott az otthonról hozott hideg.

2014. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

Engem a hideg raz ki, mikor az aquaparkokban vagy strandokon latom a tipikus magyar 'hutotaskas-rantotthusos-fasirtos-termoszos'csaladokat, szamomra nagyon visszataszito, hogy egyes csaladok a strandra is enni mennek.

A bufekben a legtobb helyen nagyon silany az etel, a minosegehez kepest horror aron, es a higienia sem az elvarhato.

En szendvicset szoktam kesziteni, laktatobbakat, ezekkel ki lehet birni a napot (es gusztusosan lehet megenni/hordozni ), illetve nehany gyumolcsfelet is beteszek (alma, kemeny korte, kemeny barack, mango).

Inni nem viszunk, ezt helyben vesszuk, hidegen.

Szendvicseknel az alap ciabatta/tonkolykocka/kornspitz/rozsos bagett vagy magos telj kiorl.zsomle. Ezekbe kerul margarin/medve sajt/libamaj pastetom, erre jegsalata,a sajt es margarin eseteben pulykasonka,vegul lapkasajt,kigyouborka, pritamin paprika. Igazan laktatoak, nincs szaguk, nem is veszesen romlandoak, de nem a tuzo napon tartom persze;). A kocsiban szoktam tartani olajos magvakat es muzliszeletet, van, hogy ezt is bevisszuk.

Hova mentek egyebkent? Melyik helyre?

2014. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem enni mennek kedves utolsó .. de koplalni sem lehet . Engem pedig a büfék ártábláitól ráz ki a hideg ! Tudod nem mindenki engedheti meg magának ,hogy a strandolás alkalmával horror áron vegyen sült krumplit ,hekket,kolbászt ,4-500 ft -ért Mojito-t stb . A gyereknek is hol -ez ,hol az kell az ember ott spórol ,ahol tud . Inkább levisszük a kaját ,sört ,sodastream -üvegeket megtöltjük szörppel és elvagyunk .
2014. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!