Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » De most komolyan, ki szereti...

De most komolyan, ki szereti a csirkemellet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jól ellehet készíteni, de az kész macera. Mindig nedves pácot kell neki csinálni, hogy felszívja magát különben nagyon száraz és kellemetlen ízű lesz. De most én arra vagyok kíváncsi, hogy simán sózottan megsütve ki szereti. Száraz, sűrű és nem jó. A köret pedig nem enyhít rajta. Natúrban megsütve kinek ízlik?

2017. júl. 2. 21:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem komolyan sokan szeretik :) A férjem kivétel, ő alapból utálja, ő akkor csirkecombot kap, amikor a család többi tagjának csirkemellet sütök, rántok... stb, mert tényleg sokféleképpen elkészíthető.

Natúr is finom tud lenni, ha betartjuk a nagyon rövid (én oldalankét 2-3 perc )sütési időt. Kéreg keletkezik a külsején, ami bezárja az ízes szaftot.Persze csakis frissen, azonnal tálalva jó, mert állásban valóban olyan száraz lesz, mint a tapló.

2017. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
41%

A csirkemell akkor "száraz és kellemetlen ízű", ha:

1, nem tanyasi, azaz nem szabadatartot

2, rosszul van megsütve


Ha körbe van sütve magas hőfokon 2 perc alatt, minden oldalán az EGÉSZ csirkemell, majd bekerül a sütőbe, 140 fokra, 12 percre, akkor egy szaftos, ízes végeredmény lesz a vége.


A csirkegyári, szeletben rommás sütött mell valóban száraz és rossz ízű. Ahogyan nem lehet pl. babot sem 2 perc alatt puhára főzni, úgy másképpen ízes-szaftos mellet sem lehet készíteni.


Csak rengetegen nem tudnak megfelelő technikákat alkalmazni.

2017. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%
Én pont azért szeretem, mert száraz. Ízlések és pofonok.
2017. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

10-es válaszolóhoz hasonlóan én is szeretem a natúr csirkemellet, míg egyébként a húsok nagyon nagy többségét egyáltalán nem, bárhogy is készítik.


Amúgy most komolyan lepontoztad azért a válaszolókat, mert nem egyezik meg az ízlésed velük? :D

2017. júl. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
93%
Valamelyik nyomorult lelkű elmeháborodott végig lehúzta a hozzászólásokat. Ha csak ennyi öröme van az életben, ám legyen boldog ezzel, s ennél több ne is adassék meg neki. Ezzel csak az a gond, hogy legközelebb az értelmes hozzászólók nem fognak többé segíteni, aztán jön a hiszti, hogy miért csak bunkó válaszok érkeznek egy kérdésre. Most megválaszolom: hát ezért. Sziasztok!
2017. júl. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!