Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az instant levesnel hogy kell...

Az instant levesnel hogy kell nézni a kalóriát?

Figyelt kérdés

A 100g-ra vonatkozo kcal-t az elkészitett allapotaban kell nezni vagy meg mikor "nyers" vagyis a csomag tartalmat kell csak szamolni(mikor meg nem adunk hozza vizet)?

Tehat ha pl 1 csomag instant leves 60g es a csomagolason 100g-hoz pl.250 kcal van irva akkor ezt hogy szamoljam?

Vizzel vagy viz nelkul?

(Olyan valaszokat nem kerek hogy egeszsegtelen stb,mert tudom,csak kivancsi vagyok hogy hogyan is kell ezt nezni!)

Elore is koszonom!



2017. júl. 17. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csomagban 60 g van, erre - a szárazra - vonatkozik a megadott kalória, azaz 60 g-ra kell számolni.
2017. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. júl. 17. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit én eszek zacskós instant levest,arra úgy van megadva,hogy 2dl-ben mennyi van...ez nyilván az elkészítettre vonatkozik :)

Szerintem a te esetedben 60 grammal kell számolni.

2017. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vegülis elkeszitve is ugyan annyi kaloria van benne nem?

A viz es a fűszerek 0 kcal-sak....

2017. júl. 18. 08:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem akarok okoskodni, de ha vigyázni akarsz az alakodra, ne pont instant levest egyél.


Tudom, hogy olcsó meg finom, de tele van észterezett növényi zsírokkal meg rossz szénhidráttal, plusz nátrium-glutamáttal, meg a leves alapjában véve egy nagyon jó fogyókúrás étel (mert telít és hidratál).


Én például, amikor diétáztam, a vasárnapi maradék húslevest besűrítettem lassú tűzön, a sűrítményt pedig lefagyasztottam kis tálkákban. Így amikor vacsorára levest akartam enni, kivettem egy ilyen sűrítményt, ment bele a fagyasztóból egy-két marék mirelit leveszöldség-keverék, meg egy maréknyi saját gyúrású hajdinatészta (vagy más low-carb tészta). Plusz ütöttem bele olykor egy-két tojást is.

2017. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!