Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A hamburger miért nem egészséges?

@@&& kérdése:

A hamburger miért nem egészséges?

Figyelt kérdés
Van benne egy csomó zöldség...

2014. aug. 29. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem attól, hogy teszünk valami (hús) mellé x gramm zöldséget, attól még ugyanannyi marad a zsírtartalma, sótartalma, stb. Ezekkel van baj.


De persze vannak egészséges(ebb) hamburgerek is szerintem...

2014. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Amit egy jó hamburgeresnél veszel azért az annyira nem egészségtelen. Más a gyors éttermes...

Meg mihez képest nem az?

Egy pacalpörkölt vagy mesterséges kínai leveshez képest sokkal egészségesebb :-)

2014. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint milyen hamburgerről van szó? A mekisben egy fonnyadt saláta szokott lenni, a cukrozott fehér "zsemle" és az olajban sült ismeretlen eredetű húspogácsa mellett.
2014. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Jelen esetben a nem egészséges az olyanokra vonatkozik, akik rendszeresen és folyamatosan ezen élnek. Évente egyszer bárki megeheti. Azt meg nyilván senki nem gondolja, hogy a benne levő hús kinézetű valami valódi hús.
2014. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi házilag készítjük a zsömlét, húst és önteteket, rengeteg zöldséget rakunk bele így szerintem nem rossz vacsora alternatíva, de pl a mekiset én nem enném meg. Finom meg minden, de ki tudja mi van benne.
2014. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
#4 Csak a te anyád csinálja fűrészporból, mások húsból készítik.
2014. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
37%
A mekis sem egészségtelen.... nem halt még bele senki.AZ más tészta hogy az amerikaiak lusta dagadt gusztustalan disznók,és reggel délben este mekiben esznek.mert van pénzük ugye..... ha jobb müdban élnél,te is megengedhetnéd azt hogy étteremben vagy gyorsétteremben egyél.valszeg a fölös kilók rád is ragadnának.de a mekis is ugyanolyan alapanyagokból van mint más.És had ne mondjam,hogy élelmiszerbiztonságra ott is figyelnek.Nem tudom dolgoztál te már ott?Biztos lövésed sincs,csak hogy mekis hambúrger fújjj az egy méreg.Akkor honnan a kurwa anyádból tudod ezt?Bu,...zi magyar.
2014. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne bántsd a magyart, mert pórul jársz!!!
2014. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
XD, köszönöm a válaszokat
2014. aug. 29. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!