Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nem egészséges a mcdonal...

Miért nem egészséges a mcdonald's-os kaja?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Mert sok benne a telített zsírsav, adalékanyagok, stb.

de szinte minden egészségtelen, szóval nem mindegy? :D

kb 16 éve járok heti 2-szer mekibe és élek, mert amúgy otthon normális kaját eszek, csak vizet iszom, mozgok, stb.

2015. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

sok az adalékanyag, cukor, só stb

aztán sok a kalória benne, de ehhez képest nem sok a tápanyag

meg azért biztos van még jó pár oka, de ennek ellenére ha csak néha eszel ott, semmi bajod nem lesz tőle

azért sokat és rendszeresen nem a legjobb

2015. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

"de szinte minden egészségtelen, szóval nem mindegy? :D"


Nagyon nem egyenlő mértékben, szóval nem.

2015. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. de ennék most egy mekis hambit. :D Én mondjuk elég ritkán eszek ott, kb évente egyszer. Nincs a városomban McDonald's, de még jó is, mert tuti függő lennék. :D

Igen... sok telített zsírsav, adalékanyagok, amiket említettek.

2015. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy rossz megfigyeles, amit most leirok, de... Szoval en orszaguti kerékpározok es azt figyeltem meg, hogyha normális, házi ételeket, tehát nem egeszsegteleneket eszem, akkor a pulzusom tekerés közben kb. 165-175 körül van. Viszont ha a mekiben kajalok, akkor van, hogy felmegy 215-ig. Ezt mar 5-szor is tapasztaltam, szoval valami spéci adalék biztos van a kajajukban... De ami finom, az finom... :DD
2015. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. egyébként egészségesen étkezem. annyira, hogyha bevágnék egy mekis hambit akkor bűntudatom lenne. :D
2015. júl. 7. 00:08
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Kalóriaszámban be lehet illeszteni a normális étrendbe, csak oda kell figyelni. Amúgy sok Bolti kaja is tele van nyomva adalékokkal.
2015. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
mértékkel az.
2015. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se két napja járok heti több alkalommal és kutya bajom.

Még ha van is egy csepp alapja az egésznek, a média többet fújt rajta, kb lufiból hőlégballont csináltak.

2015. júl. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!