Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Normális az, ha mindenhez...

Normális az, ha mindenhez kenyeret eszem?

Figyelt kérdés
Van még rajtam kívül valaki, aki mindenhez eszik kenyeret. Sós ételekhez szoktam enni. Krumplipüréhez és tésztához is szoktam enni.

2017. aug. 19. 10:21
 1/9 anonim válasza:
14%
normális, hiszem magyarok vagyunk , mindenhez kenyeret eszünk :)
2017. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem normális.
2017. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 miért? :(
2017. aug. 19. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem az. Tápértéke semmi, csak tömít, hizlal, inzulinsokkot okoz.
2017. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

É se vagyok kenyeres, deugyan már. Csak a kalóriatöbblet hizlal, nem mindenkinek fáj az inzulin megdobása, azonkívül nem is muszáj, hogy gyorsan megdobja, kenyere válogatja. Tápanyag természetesen van benne, nem olyansok, mint másételekben, de nem az kell, hogy minden étel tápanyagbomba legyen, hanem hogy bevigyük, amit kell. Utána szabad a vásár, ha bírjuk. Ehetünk zsírt is kanállal, az se sok tápanyagot ad, csak a zsírt, mégis jó (bár az inzulinválasza nulla :)).

A tömény cukornál talán még a kenyér is jobb, gluténérzékenyeket kivéve, illetve mennyiség és típus (cukor, kenyér) kérdése.


Sokan esznek kb. mindenhez kenyeret, ez nem egy ritka dolog, ha ez a kérdésed, kérdező. Nekem kicsit erős az, hogy valakinek a sárgaborsó nem köret és kell hozzá kenyér vagy rizs, de a párom szerint az nem köret, nyilván kell hozzá, máshogyan nem lehet megenni... Hát jó, nekem nem fáj, csak fura. Én rántottához sem ennék kenyeret, sajthoz sem... Ez a másik véglet.

2017. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező!


Ha zsemléhez, v kiflihez is kenyeret eszel, az nem normális.


Ha minden máshoz eszel kenyeret, az normális, még ha nem is túl egészséges, akkor is.

2017. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhez kenyér? Kíváncsi lennék a szendvicsedre; két szelet kenyér között egy harmadik... :-))
2017. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy odaírom, hogy a zsemléhez, kiflihez meg stb.-hez nem eszem kenyeret, de azt gondoltam, hogy nem lesz ilyen válasz. Amúgy köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2017. aug. 20. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!