Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képes megszokni a szervezet...

Képes megszokni a szervezet egy idő után a "könnyű" ételeket? Tehát, hogy ne kelljen mindenhez kenyeret ennem, hogy jól lakjak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Persze. Nagyon is könnyen. Sok folyadék, stb., de hát biztos könyvek, lapok ezrei tárgyalják ezt.
2013. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első hetem telt borzalmasan, amíg hozzászoktam pl ahhoz, hogy az étkezés nem arról szól, hogy degeszre egyem magam. :) Illetve amíg leszoktam az édességről, a nasiról, ellen tudtam állni a fehérkenyér friss illatnák, stb. Mostmár megmondom őszintén nem is érzem, hogy igényelném/kívánnám.

Így mindig marad egy kis hiányérzet, és mindig van egy kis éhség érzet, de ehhez is abszolút hozzászoktam, nem rohanok azonnal a hűtőhöz, kivárom a következő kaja időt, ami azért nem olyan vészes napi 5 étkezés mellett. :)

2013. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul nem is olyan vészesen sok idő alatt.
2013. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Nem tudom, én nem ettem könnyű ételeket. Zöldség + hús jóllakat, de nem nevezném könnyűnek.
2013. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!