Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan étel, amitől nagyon...

Van olyan étel, amitől nagyon undorodtok?

Figyelt kérdés
Amit soha, semmilyen körülmények közt nem tudnátok elfogyasztani? Aminek még a szagától is felfordul a gyomrotok?
2017. szept. 19. 12:56
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
63%
_:) olyan érzékletes leírások vannak itt - salátaleves! - hogy össze-vissza hánytam a monitort. Én már a "pacal" hájas hangalakjától rosszul vagyok, nem is kóstoltam.
2017. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
69%
belsőségek, vesevelő, nyelv, máj, velőscsont, és minden takonyállagú étel mint pl. a tökfőzelék, paradicsomoskáposzta, stb. Meg a szilva, a körte, meg minden aminek ilyen ikrás-homokos állaga van.
2017. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
52%

Fokhagymát én imádom, ételben is és nyersen is, de a fokhagymaszagú emberektől én is rosszul vagyok. :-)))


Amitől én nagyon undorodok, az az olaj, oliva olajat meg nem tudnám enni salátán és más ételekben sem, talán egy rossz gyerekkori emlék.

2017. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
83%
a MAZSOLA!!!!!!!!! te jó isten, hogy én mennyire gyűlölöm az a fonnyadvány punnyadt ganét!
2017. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
90%

Hal! Még a díszhalakat sem viselem el az akváriumban!


Meg úgy az ételek nagyrészétől.. iszonyat válogatós vagyok, pl a tömegek által imádott töltöttkáposzta szagától is hánynom kell! Csalamádétól szintén...

2017. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
38%
Húsfélék, belsőségek, főzelékek, tojásleves (hadd ne mondjam, mire hasonlít a látványa); nagyjából az összes hányadék, amivel régen a menzán találkoztam; kontár módon szétfőzött zöldségek és az összes ipari hulladék a kockalevesektől kezdve a legócskább, már-már műanyagból készült édességekig.
2017. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
A sóska!
2017. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
94%

A lepontozók árulják már el, mi alapján pontoztak! Talán te jobban tudod, hogy melyik ételtől undorodom? Mondd már el akkor légyszives hogy mi lenne a hasznos válasz...

#7 voltam.

2017. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Sárgaborsófőzelék AJNDHBFLHBL fuj
2017. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Koktélrák, osztriga. És minden, aminek feltálalják a fejét.
2017. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!