Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magadat ismerve, akkoriban...

Magadat ismerve, akkoriban ebben a hirdetésben melyik áru keltette volna fel legjobban a figyelmed?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 19. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Látni kellett volna.


Ez szerintem tipikusan olyan hely volt , hogy éppen mit csináltak, biztos nem csináltak mindent minden nap, ezért aktuálisan, hirtelen felindulásból döntöttem volna. :)


És így szép lassan az egész étlapot végigettem volna.

2017. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na meg persze magamat ismerve, végig is ittam volna! :D
2017. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ez inkább ilyen élelmiszerboltnak tűnik mint kajáldának, nem? mondjuk nem tudom lehet akkoriban megszokott volt hogy ott esznek is bent mint most egyes húsboltokban nemtudom
2017. okt. 19. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Pontosan erre gondoltam, 30 évvel ezelőtt még a hentesboltban kajázásnak is jóval nagyobb kereslete, kínálata, és kultusza volt, mint most.

Most kb az utolsókat rúgják az ilyen helyek.


Simán el tudom képzelni, hogy ez ilyen vegyes vágott mindenes volt.


Amit a vállalkozó kitalált, hogy mi legyen az arculat.

Úgy látszik , szélesebb, vagy legalábbis másabb spektrumban mozogtak akkor.



Bár, ahogy elnézek 1-2 üzletet, pl az osan olyan grill pultot rittyentett, ami elé le is lehet ülni, rendes kis önkiszolgáló étterem a bolton belül, ilyen se volt még pár évvel ezelőtt.


Vagy ott van pl az IKEA, aminek a gyorsétterme (legalábbis 1-2 standard ikeás receptje) lassan nagyobb hírnévnek örvend, mint a bútorok.

2017. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A liptai turó és a savanyított ugorka.
2017. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a kövesztett sonka és az ementháli sajt.
2017. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
A sajtok, egyértelműen. Nagyon bájosak az ilyen réges-régi hirdetések. Szerintem is élelmiszerbolt és talponálló étkezde lehetett ez a hely.
2017. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
A sajtok.
2017. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!