Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Baj ha minden szünetben...

Baj ha minden szünetben eszek? Más is van úgy, hogy csomót eszik mégsem hízik?

Figyelt kérdés

Suliba szinte minden szünetben eszünk, otthon is ebédelek, utána is még szoktam enni.

Többször már mondták, hogy hogy bírok ennyi enni meg ilyenek, mégis 42kg vagyok 168cm-hez.

Imádok enni, filmezés közben 2-3zacskó chips simán lecsúszik, most is épp pudingot tolok:D Meg úgy általában, sokat sokszor, nem is figyelem, jó, nyilván nem csak ilyeneket eszek, pl rendesen ebédelek főtt kaját, húst, mindent stb.

Anyukám is nagyon vékony, igaz, ő nagyon egészségesen étkezik.

Szóval baj, ha ennyit eszek, illetve más is van így?



2017. nov. 11. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
van egy lány barátom aki állandóan eszik és vvasággyal lehet kb 50 kiló, illetve egy munkatársnak is állandóan van valami a szájában mégsincs rajta semmi zsír. ilyen az emésztőrendszeretek.
2017. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Novesben vagy,most kell ennyi a szervezeteknek. Később már neked is figyelned kell majd az étkezésre, mint bárki másnak. Olyan felnőtt nincs, aki mindig sokat eszik, mégsem hízik. Csak akkor ha beteg ( pl. Pajzsmirigy tulmukodes), de hidd el, az se jó.
2017. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

Kórosan sovány vagy, tessék elmenni kivizsgáltatni magadat.


Allergia, felszívódsi zavar, bélférgesség...

2017. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

komolyan hol terjed az utolsó fantazmagóriája?

bélférgesség? az még oké, hogy egy másik élőlény megeszi az ételt, de akkor annak nem kéne híznia?

allergia?????????? melyik allergiától lehet lefogyni?

Valaki hallott már olyat, hogy allergiával fogyott le?

Felszívódási zavar? Ennyi erővel zsírépítési zavart is írhatott volna vagy vírusos megbetegedést.

2017. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Egy tiniröl van szó, akinél ez a súly még böven elmegy, föleg úgy, hogy közben eszik is eleget. Ebben a korban rengeteg fiatal a hivataloshoz képest túl vékony, mert éppen növekedési fázisban van, vagy egyszerüen ilyen alkatú.


Mellesleg ez 18 éves kor alatt még belefér a normál súlyba ehhez a magassághoz!

2017. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%

Hát, baromi nem normális kategória ez a 42 kiló, akkor is kórosan sovány, ha 12 éves. Ehhez a magassághoz min. 10 kilóval többnek kéne lennie.

Én 167 centi vagyok, vékony, ha úgy tetszik, gebe, 58 kiló. Pedig az iskolai kötelező testnevelésórákon kívül sosem sportoltam semmit, tehát még izom sincs rajtam.

2017. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Még azt esetleg el tudom képzelni, hogy a magasságával nincs tisztában a kérdező.

Mert nemegyszer szembesültem már vele, hogy magasabbnak hiszik magukat egyesek a valóságnál. Vagy csak direkt hazudnak.

Egyik ismerősöm is azt mondta, hogy 170 centi magas, holott alacsonyabb nálam valamivel...

Egy másik ismerősöm, akivel kb. egy magasak vagyunk, simán azt állította egy társaságban, hogy 173 centi. :D

Érdekes, valahogy mindenki fölfelé csal. Mintha ciki lenne alacsonynak lenni.

2017. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!