Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A férfiak vagy a nők szeretik...

A férfiak vagy a nők szeretik jobban a kávét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Valaha úgy gondoltam, hogy a férfiak jobban szeretik, mint a nők. Én viszont nagy kávé fan vagyok nőként, sőt mostanában többször láttam a tv-ben is, hogy vannak kávé imádó csajok.

2017. dec. 18. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokéves munkahelyi tapasztalatom alapján,ahogy láttam a hölgyek szinte kivétel nélkül valamennyien kávéztak- naponta többször is.

A férfi kollegák között elég sok volt, aki egyáltalán nem kávézott.Viszont amelyik kávézott, a napi 3-4-et is megitta.

Én reggel és délben ittam a munkahelyen is, és itthon is, férjem soha nem kávézott :)

2017. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők jobban kedvelik általánosságban a kávét, de mértékkel fogyasztják, eprsze vannak kivételek. A férfiak között keveset ismerek, aki kávézik, de ők napi többet is elfogyasztanak.
2017. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, és nem szeretem a kávét. Én inkább teát iszom naponta többször, ha lehet. :)

De ilyen nemek közötti összefüggést eddig még nem figyeltem meg, őszintén szólva. :D

2017. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Különbség max a fogyasztási szokásokban van, a férfiak hajlamosabbak presszót kérni, a nők gyakrabban isszák a sok tejes változatokat.
2017. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Tapoasztalataim szerint szinte mindenki sokszor kávézik... Alig vannak kivételek.

Az én családomban speciel a nők kávéznak, a párom férfi, ő speciel évi 3-4 alkalommal :) De az exkollégáim mind kávéztak, nemtől függetlenül.

2017. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a munkahelyemen egyértelműen a nők isznak több kávét. Az is igaz, hogy többnyire cappuccinót vagy lattét, a férfiak meg inkább eszpresszót.
2017. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Milyen igaz, en is a tejeskávékat preferálom:). Nekem túl erős az espresso.

Pedig Olaszországban csak a délelőtti órákban isznak tejeskavekat, ebéd utan csak ristretto vagy espresso.

2017. dec. 18. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Es kavet mikor isznak Olaszorszagban?
2017. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olaszok általában, dèlelőtt, és dèlben isznak. Nèha reggel is.
2022. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!