Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet, h a férfiak...

Hogy lehet, h a férfiak szinte kivétel nélkül szeretik a sört?

Figyelt kérdés
Mert szerintem borzalmas íze van a sima sörnek, és elég nehéz elképzelni, h az meg tudják inni. Meg nem egyszer voltam férfi ismerőseimmel szórakozni, volt hogy ilyen 1-2 literes korsóba kérték...
2012. aug. 8. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, de szeretem. mellesleg nagymamám is. anyukám meg nagynéném meg sem tudja inni, csak az ilyen citromos meg mittoménmilyeneket.:)
2012. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is csak azokat tudom meginni, de amiknek nagyon hasonlít hozzá az íze, azt nem nagyon:D
2012. aug. 8. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nemcsak a sört szeretem, a bort is, meg a nőket is.
2012. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és a barátnőim/nő ismerőseim közül szinte mindenki szereti a sört. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányan nem. De van pár olyan férfi ismerősöm, aki meg egyáltalán nem szereti a sört. Nem függ össze a nemmel, max a nők nem isszák annyira "látványosan", ill. nem akkora mennyiségben, de ez szinte mindegyik alkoholra igaz (talán a likőrökre, krémlikőrökre nem)
2012. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán mert a sör k*rva finom? (Nem a soproni és társai)
2012. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Mert finom és tele van B vitaminnal.

És a férfiak szinte kivétel nélkül szeretik a nőket is, pedig nekik meg borzalmas rossz természetük tud lenni!

2012. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése :) A legtöbb férfi szereti, de sok nő is :D
2012. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó igaz, sok nő szereti, csak nekem az ismerőseim közül többségben vannak a férfiak, sőt, nem is tudnék megnevezni egyet sem, aki ne szeretné, nőt azért elég sokat:) Csak nekem olyan furcsa, hogy ennyien szeretik, mikor nincs édes íze, ami általában finommá tesz vmit, hanem ugye kesernyés íze van a humulon és lupulon miatt, mégis vhogy ez összeköti a férfiakat. (Mondjuk lehet azért látom ezt, mert egyetemista vagyok és ugye tudjuk, h ők nem vetik meg az alkoholt:P)


Tényleg van sok pozitív hatása, de azért van rossz is, amit kevesebben ismernek (Pl. a Humulus Lupulus fitoösztrogén tartalma). Na mind1, biológus hallgató vagyok, ez is érdekel:D

2012. aug. 8. 23:53
 9/14 anonim ***** válasza:
5 mi a gond a sopronival? minőségi és jó sör...
2012. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

"mi a gond a sopronival? minőségi és jó sör..."

Álmaidban talán. Ocsmány ízű, savanyú tragédia.

2012. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!