Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit főztők karácsonyra?

Mit főztők karácsonyra?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Halászlé, rántott hal, székely/gombócos káposzta mix, mármint hús és gombóc is van benne :D, rántott sertéshús/sajt, majonézes burgonyasali
2017. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
85%
Töltött kaposzta, bacon-be göngyölt csirke, franciasaláta, bejgli, egy raklap süti :))))) sóginő hozza a halászlevet, közösen készítünk még rántott halat meg ezt-azt.
2017. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Lazacot meg cordon bleu-t krumplival, zöldspárgával, meg töltött gombát. A fenti ételektől a hideg kiráz... :D De aki szereti, annak jó étvágyat hozzá! :) Bejgli az lesz, szeretjük. Csak nem volt egyszerű beszerezni a hozzávalókat hozzá itt. :/
2017. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Töltött káposzta, francia saláta, csirkemell, bejgli, mézes, csokis süti.
2017. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Steak kesudióval-mazsolával-dióval-sörrel, halászlé, bejgli, hókifli, meg még rengeteg süti. ;)
2017. dec. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tárkonyos katriolleves, szójapörkölt nokedlivel, lencsés-gombás vagdalt salátával és pirított krumplival. Van bejgli, linzer, gyömbéres keksz, málnás piskóta, és magos-sóssüti is.
2017. dec. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Almás újhagymás pasztinákkrémleves zöldfűszeres croutonokkal

Erdei gomba bourgignon, petrezselmyes zsemlegombócot, párolt zöldbab és répa, krumplipüré és saláta mellé.

Desszert külön nincs sütöttem püspökkenyeret és csokis mézeskalácsot.

Mindezt vegánul készítettem el. Mi tegnap ünnepeltük a férjemmel mert ma a családdal ünnepelünk úgyhogy tegnap főztünk.

2017. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Székelykáposztát és rakott krumplit. Nem érdekel, hogy mik a tradícionális karácsonyi ételek :) én ezt szeretem.
2017. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Tejfölös harcsapaprikás túrós kapros nokedlivel
2017. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sült lazac, rántott tőkehal, krumplipüré, franciasaláta, csirkemelltorta, méteres kalács, banános tekercs. :)
2017. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!