Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süttök/főztök karácsonyra?

Mit süttök/főztök karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mindenki válaszát várom ;)) :D
2011. dec. 3. 12:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%

A család minden női tagja csinál 2-féle sütit. Anyukám bejgli+mézes krémes, sógornőm kétféle habos süti, én pedig csinálok mézeskalácsot és egy tortát, aminek a receptjét én magam "alkottam" meg, és valami isteni finomra sikerült a főpróbán. :)


A menüt még nem állítottuk össze, de biztos, hogy nem fogunk éhen maradni. :)


24/n

2011. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Első válaszolótól megkérdezném hogy mi az az isteni finom torta aminek receptjét ő maga alkotta meg?


Én karácsonyra szeretnék sütni: mézeskalácsot, mákosbejglit, méteres kalácsot, vaniliás kifliket, és kis pogácsákat.

2011. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Halászlét, afrikai harcsát, rántott húst tojássalátával, mézes kalácsot, és diós bejglit.
2011. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mákos-diós beigli ,hó kifli(mákos,gesztenyés,diós,lekváros),pogácsa,halászlé

és még őzből fogunk valamilyen ételt csinálni.

Ezeken kívűl lehet,hogy még lesz valamilyen rétes...

2011. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! A torta receptre én is kiváncsi lennék, megköszönném ha leírnád!! előre is köszii.
2011. dec. 3. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kimaradt. A töltött kápiii... imádom. Mindig az van nálunk :) Ezenfelül húsleves,rántott hús,sajttekercs,hókifli,bejglik,kuglóf,torta(szülinapom :)),mézes süti! méteres. :)
2011. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még pontosan nem tudom,csak az a biztos,hogy nem lesz degeszreevős-zabálós karácsony,mert abból elegem van. Finomakat fogok készíteni,ami nem nehéz étel.Szenteste fóliában sült lazacfilét készítek petrezselymes krumplival,ez biztos.Meg flódnit,ez is biztos.Valamilyen hideg gyümölcslevest vagy mártást csinálok tejszínhabbal.De,hogy másnap miket,nem tudom.
2011. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell lepontozni azért mert érdeklődök valami isteni finom süti után????

Olyan gonoszak vagytok..:( Legalábbis az aki lepontozott:S

Pedig még a fő kérdésre is válaszoltam..

2011. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kar%E1csonyi..


Ezek közül szemezgethetsz. Kb az elmúlt 2 hét kérdései vannak benne.

2011. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Mivel nálunk a karácsony egyben ikreim szülinapja is, így két torta az alap. tehát beigli kizárva. mellé vmi sós süti. és hogy ne a konyhában legyek 3 napig, nagyon gyors, és egyszerű menüt találtam ki: hidegtálak, kétféle majonézes saláta, egybesütött fasírt, baconbe göngyölt csirkemáj, sült pulyka vagy csirkecomb. Ez lesz a szülinapi vacsi. a szentesti vacsorát még nem tudom, az ebédeken meg szülőknél leszünk.
2011. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!