Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A hávétól lehet bajom?

A hávétól lehet bajom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és kipróbáltam, de arra gondoltam hogy ha reggelente iszok akkor rászokok vagy a szervezetem megszokja és minden reggel kell majd igyak elvégre a szüleim sem tudnak felkelni nélküle.

2018. jan. 13. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#2 Jessus,csak most olvasom milyen zagyvaságokat írtál össze,már bocsi.Az hogy nálad ilyen szintű függőséget okoz a kávé(ami elég abnormális hatást kelt),még nem jelenti azt hogy mások szervezete is így reagál rá.Másrészt meg nem árt tisztázni a forrásaidat,mert a koffein és a heroin függőség között ég és föld van.

Az ötös jól írja,én is azt olvastam,hogy a kávé fogyasztására a legjobb időpont délután 2-3 és 5-6 között van.

2018. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én havi fél kilót megiszok, az átlagosan napi 3 csészére jött kb ki. Van hogy nem tudok inni reggel, de nem történik semmi. Szerintem ez mentális kérdés mindenkinél.

Én a feeling miatt iszom, meg a friss illat stb.

Skandinávoknál átlagosan 10kg kávét isznak az emberek évente, azt számold ki. Nem valami rossz ott az emberek egészsége. :D


Nem tudom hogy az instantok mennyire egészségtelenek, de ha valódit őrölsz frissen, és filteresen csinálod akkor konkrétan semmi egészségtelen nincs benne. Az meg hogy a koffein káros... ne szívj levegőt se mert van benne oxigén. Amit ha szintén töményen szívnál elhalna az agyad.


Olvasd el a webbeteg, és a hazipatika.hu cikkét ha beírod a google-ba hogy "kávé káros".

2018. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Herintem nhem. Én aht mhondom, hogy fehetén ihgyad. Nehkem behvált.
2018. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!