Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves lánynak mennyi a...

Egy 15 éves lánynak mennyi a napi kcal szüksége? (Nem sportolok, napi 30-60 perc séta, kisebb házi munka)

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 20:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szüleid tudják?Beszéltêl velük?Mindenképpen orvoshoz kell menned,mert a bulémia nagyon veszélyes!Akár bele is halhatsz,ha folytatod.Egyáltalán nem szépek a csontsovány nők.A fiúknak sem a kiéheztetett nők az ideálok.Ma inkább a formás,izmos test a trendi.De ahhoz enned kell,főleg fehérjét(sok húst),hogy legyen rajtad izom.De minden más tápanyagra is szükséged van!Beszélj anyukáddal,hogy vigyenek el orvoshoz!Egy dietetikus össze tud állîtani neked olyan étrendet,ami korodnak megfelelő és optimális testsúlyod lesz.Emellett sportolnod kéne,hogy szép,izmos légy(de ne csontsoványan).Beszélj anyukáddal mindenkêppen!A bulêmia nagyon veszélyes!Az anorexia "testvérpárja".
2018. febr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem tud róla senki ! És ez igyis marad....

De egyeltalán nem vagyok ,,sovány" 😅

De ténleg nem segitene ha dokihoz mennék és a szülők tudnának rola......

2018. febr. 3. 08:08
 13/13 anonim válasza:
Tönkremegy a nyelőcsöved a sok hányástól.Az állandó gyomorsav marni fogja,kifekélyesedik a végén.Az ionok a sok hányástól kiürülnek a szervezetedből.Szîvritmuszavarid lesznek és egyszer csak megáll a szived.A csontjaid magától fognak eltörni.Nyomorékká teszed magad!A végén ha îgy folytatod meghalsz!Értsd meg azért kell az orvos,hogy mind ezt elmondja neked aprólékosan,pszichológusra is szükséged van!Ne kergesd magad 20-25 éves korodra a halálba!Beszélj anyukáddal!Hidd el szakmabeli vagyok,nem a levegőbe beszélek!Nekem is vannak gyerekeim.Ne hánytasd magad tovább!SOS orvoshoz kell menned!
2018. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!