Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik NEGATÍV kalóriájú...

Létezik NEGATÍV kalóriájú étel? Ami többet éget el, mint amennyi kalóriát ad?

Figyelt kérdés

#negatív-kalóriájú-étel
2018. febr. 23. 08:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Az uborkával akkor megy el több kalória mint ami benne van, ha az 5 kilós pakkot, amit veszel, előtt 1000 alkalommal kinyomod-leteszed-felemeled-kinyomod és csak utána eszed meg.

A rágás energia igényétől még senki nem fogyott le!

2018. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha-ha, biztos úgy gondolták, hogy fogyókúra alatti tesmozgásnak megfelel a rágóizomra gyúrás. XD
2018. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Jégkocka. Attól nem fogsz hízni
2018. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták, a jégkocka és a számunkra emészthetetlen dolgok (pl. cellulóz). 0 kalóriát ad, de dolgozik vele a tested. A jégkocka főleg jó: nemcsak összerághatod, ami egy minimális kalóriaigényt jelent, de lehűt és ha elég sokat eszel, akkor már extra fűtés is kell (kevésnél nem hiszem, eleve hőt termelnek a belső folyamataink). Ettől még nem ajánlom, mert nagy mennyiségű jég evésébe bele lehet halni, a szomjas tevéket sem szabad ráereszteni a hóra, mert telezabálják magukat és meghalnak, nem tudnak elég sok plusz fűtést alkalmazni.


A panda, ami medveként ragadozó lenne, s remek lenne számára egy mindenevő életmód, mint a többi medvének, átkozottul rosszul emészti a bambuszt. S még így sem hal éhen. Mi tuti több energiát nyerünk az uborkából is.

A cukros gyümölcsök pedig rengeteg kalóriát adnak, világos, hogy a negatívtól elég távol adnak, akármit is próbálnának trükközni.


Ésszerűtlen, hogy ételtől fogyjunk, nem így működik az élővilág.

Persze ha romlott ételtől hánysz és 2 napig nem tudsz enni, vagy enyhén mérgező növénytől van hasonló, akkor fogyhatsz, de szerintem nem erre gondoltál.

2018. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Annak szánom aki lepontozta a véleményem az ananászról, tartalmaz fehérje bontó enzimet.

De attól még 100g ananász 50 kcal-t tartalmaz.


[link]


Egy 70 kilós átlagos embernek 5 percet kell kocognia így is hogy ezt a mennyiséget felhasználja.

2018. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
A 11.-es olvashatna is, mielőtt baromságokat mond.
2018. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát nem lehet a mozgást megspórolni...
2018. febr. 24. 07:28
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem, de azért én híve vagyok annak, hogy mozgás közben jól is kell érezzem magam. Szóval szerintem nem muszáj vért izzadva mozogni, azt hamar fel is adja az ember, én legalábbis ilyen vagyok, hogy ha nem szeretem, akkor nem is csinálom.

Válassz olyan mozgást, amit szeretsz. Én például mostanában csak nagyokat sétálok, de ha jobb idő lesz, jön újra a rollerezés és biciklizés. Meg persze nyáron az úszás.

2018. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz úgy is, hogy kevesebb kalóriát viszel be, mint amire szüksége lenne a szervezetednek. Viszont mindig éhes leszel és plöttyedt lesz a tested. Az meg milyen már.
2018. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Mozgés nélkül is lefogyhatsz, nem tuti, hogy éhes leszel, én mozgás nélkül fogytam sokat (nem fogytam le teljesen azért), semmi problémám nem volt belőle, bár minimális izom nyilván lement.


DE a mozgás az egészséges életmód része, nekem az a fogyási periódus volt az életemben az egyetlen időszak kisbaba korom óta, amikor nem mozogtam szinte semmit, máskor minimum gyalogoltam napi 2 órát (sosem voltam sportos). Kell. Ha fogysz, ha súlyt tartasz, ha tömegelsz, ha nem vagy beteg, mozognod kell.

2018. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!