Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarként a feleségemmel...

Magyarként a feleségemmel kinai büfét szeretnénk nyitni? Szerintetek ez nem probléma ha nem egy kinai nő állna a pult mögött?

Figyelt kérdés
Csak azért mert mindenhol kinaiak üzemeltetik ezeket a büféket.
2018. márc. 2. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Miért lenne probléma? Én szívesebben is mennék be egy magyarok által üzemeltetett kínai étterembe. Biztosabb lehetnék benne, hogy a csirkés ételek tényleg csirkéből vannak.
2018. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
És akkor mitől lenne kínai az a büfé?
2018. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Sok kinai bufeben szolgaltak mar ki magyarok. Engem ez nem zavarna, csak az etel legyen finom es jo minosegu.
2018. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi is erre gondoltunk,hogy általában a tisztaság a gond a kinaiakkal,mitől? Mert kinai ételeket főznénk.
2018. márc. 2. 11:20
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
# 2 Szerinted a kínai büfé attól kínai, hogy kínaiak vannak benne? :D Milyen humoros.
2018. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy probléma ne viccelj :)

Elvégre a pizzát sem olasztok sütik többynire :)

2018. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
értem csak olyan megszokott hogy a kinai néni áll a pultban és ki-ki nézeget a kinai ffi a konyhából,mi magunk is szeretjük a kinai kaját és azért szeretnénk egy ilyen büfét nyitni
2018. márc. 2. 11:32
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha a kaja tényleg olyan mint az igazi kínai, akkor senkit sem fog érdekelni. Ismerek egy kínai éttermet, ott is magyarok dolgoznak csak ahogyan láttam. Szóval ez nem kifogás.
2018. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

A kínai gyorsbüfékben egyik étel sem kínai.

A valódi kínai ételeket nem sokan ennék meg annyira más az ízviláguk, ráadásul horror drágák lennének az alapanyagok miatt.

2018. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ezt is tudjuk,ilyen magyaritott változatok ezek
2018. márc. 2. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!