Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a munkahelyen...

Mit szólnál, ha a munkahelyen a kollégád hummuszt és házi pitát kínálna névnapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Szokás a névnapozás, az ünnepelt hoz be ételt, édességet. A munkahelyen a többi munkatárs mindenféle magyaros ételt hoz be, de ez a csaj különc. És kíváncsi vagyok, ti hogy fogadtátok volna.
2018. máj. 16. 11:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
96%
Nem mindegy? Ingyen kaja még pia, bármikor, bármi jöhet.
2018. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Én nyitott vagyok, biztos megkóstolnám. :D
2018. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az fura, hogy ilyesfajta "főételeket" visztek be névnapra és nem valami desszertet, édességet esetleg sós sütit, ropogtatni valót...

Nálunk a süti a szokás....

El nem tudom képzelni, hogy névnapom van, és beviszek egy lábas töltött káposztát, vagy bográcsgulyást, vagy egyéb magyarost...


De ahány ház, annyi szokás... Ha ilyen furákat csináltok, nekem egy hummusz és házi pita sem lenne extrémebb... Sőt az legalább nem olyan szagos... továbbá elegánsabban tálalható és kulturáltabban elfogyasztható...

2018. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja, 3-as, tényleg töltött káposztát hozott valaki a múltkor, 3 lábassal!!!! Olyan szag volt, te jó ég... És másnapra totál elfogyott. De legtöbbször sült húst hoznak salátákkal, és természetesen hagyományos süteményeket. Mindig, minden elfogy. Nem megszokott étel soha nem volt mindeddig....
2018. máj. 16. 11:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék, mert imádom mindkettőt.


Nálunk is alapvetően a süti és a sós rágcsálnivaló a szokás munkahelyen, névnapozáskor, de én abszolút nyitott vagyok, felőlem jöhetne!

2018. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Örülnék. Szeretem.
2018. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
99%
Én nagyon szeretem. Én nálunk is elfogy bármi. És igen, volt már leves is 😀
2018. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Örülnék, mert sokat fáradozott vele és szeretem a hummuszt.

Emlékszem, amikor 10 éve avokádós szendvicseket is vittem be, mert a főnök vegetáriánus volt, egy egyszerűbb munkatárs volt kiakadva, de az is megkóstolta.

Viszont te elég rosszindulatú lehetsz, ha ezen kiakadsz. Vagy te vagy az a bizonyos különc nő és csak biztatásra volt szükséged.

2018. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, ha megkínálna, mert nagyon szeretem. :)
2018. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném és örülnék neki, szeretem a közelkeleti konyhát, bár alapból imádok különféle ízvilágokat enni. Egy hónapban maximum 2 alkalommal főzök magyaros ételt, egyébként gyakoriak nálunk az olasz, spanyol, mexikói, lengyel, orosz és bizony a közel- és távolkeleti ételek is.
2018. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!