Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Munkahelyen lenézitek azt aki...

Munkahelyen lenézitek azt aki csak sima ásványvizet visz be magával?

Figyelt kérdés
Nem üdítőket,nem visz be nasikat,rágcsálnivalókat,sokszor kaját sem,mert nem éhes ? Mert mindenkinél csak azt látom hogy felpakolják magukat mindenféle inni-ennivalóval,de nekem ez nem kell,és rám meg furcsán néznek :s
2018. máj. 9. 12:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Ha valaki szomjas, az vizet iszik. :D

A cukros szroktól csak szomjasabb lesz az ember.


Nem nézek le senkit semmiért, felőlem csapvizet is ihat vagy tejet.

2018. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyjából mindenki lesz..ja, hogy ki mit eszik-iszik. Ballonos víz van, mindenki azt issza. Kivéve, akinek az se kell, és csapvizet iszik, mint én.

Szerintem csak te érzed úgy, hogy furcsán néznek.

2018. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Én lenézem őket, igen. Hogy egyértelmű legyen a véleményem, ciccegni is szoktam, meg csóválni a fejem. Ettől általában észbe kap az új kolléga, és rátér a normális étkezésre, azaz Fantát és csipszet vesz az automatából.
2018. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

én max azt mondanám rá hogy törődik az egészségével, hogy nem cukros löttyöket iszik hanem vizet, meg nem szemét kajákkal tömi magát, hanem ha szomlyas inkább vizet iszik, és ha éhes normális ételt eszik, ha meg nem nem tömi a fejét felesleges plusz kalóriákkal

csak így tovább, másokért ne változtass

2018. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak beképzeled, hogy néznek. Bár tőlem is meg szokták kérdezni néha, hogy miért nem viszek kaját, nem e vagyok éhes, adnak szívesen, stb., főleg az idősebb hölgyek próbálnak etetni, mert aggódnak. :)

Nekik az a természetes, hogy eszegetnek-iszogatnak egész műszak alatt, van, aki nem is működne anélkül. :D

Gondolom új vagy még a helyeden, de ha majd elkezdtek beszélgetni egymással, és elmondod, hogy te csak otthon szoktál enni, akkor úgyis megértik.

Csak ne hidd azt, hogy emiatt lenéznek, mert azt biztosan nem.

2018. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
El tudom képzelni, amint hős Ἀχιλλεύς, Homérosz Iliászának főhőse, a görög hérósz cicceg és összenéz a háta mögött Phoiniksszel, hogy még ilyet. Víz!
2018. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Miféle tirpák ostoba egy kérdés ez?
2018. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon hülye társasággal dolgozol, vagy paranoiás vagy.
2018. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
? :D
2018. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Képzelődsz.
2018. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!