Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyiből jön ki havonta 1 fő...

Mennyiből jön ki havonta 1 fő étkezése ha az ebéd adott?

Figyelt kérdés
Minden munkanapon van ebéd a munkahelyen (elég bőséges: leves, fő étel - általában hús valamivel, kis süti vagy gyümölcs), így csak a reggeli-vacsorára kell költeni, plusz a hétvége. Hétvégén néha rendelek ebédet olcsóbb helyekről (mondjuk 1000 ft egy menü). Így mennyiből jön ki egy nem nagy étkű nő étkezése? Havi 40 ezer körül elég lehet?
2018. jún. 4. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk fejenként kb 30ezer a teljes havi étkezés költsége, ebéddel együtt (de azt magam fözöm), két felnöttnek meg két középiskolás gyereknek összesen 120ezer körül van.
2018. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nullából is kijönne, ha akarnám, szóval az azért nem mindegy, hogy mekkora részét adja az ebéd a napi bevitelnek... Egy apró étkezés lehet akár 50 forint is (5 dkg földimogyoró), de persze lehet 1000 forint is egy reggeli, ha flancosan vagy drága helyen eszed, nem kell hozzá sok kalória sem. Ezt már nehezen mondja meg neked.


Mindenesetre pl. nekem a havi ételköltségem 30 ezer alatti, speciális étrenden. Ennek zöme akkor is ebédre ment, amikor még többször ettem rendesebben.

2018. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50.000 a kaja harmunknak. Reggeli, ebed, vacsi.
2018. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!