Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A StarBuck's kávék mitől...

A StarBuck's kávék mitől olyan különlegesek?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán különlegesek . És mitől olyan drágák ?

2018. júl. 24. 11:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

8

Aki egy elvivős kávékra szakosodott gyorsláncban keresi a "minőséget" és az "eleganciát", ott a felhasználóval van baj. Falusi cukrászdákban pedig még tisztességes gép sincs, vagy nem tesznek bele rendes kávét vagy nincs karbantartva, nincs rendesen beállítva, vagy Mancika nem tudja használni, de általában mind, így, együtt.

És ne tegyél minden mondattod után felkiáltójelet, félsz?



6

Az is érdekes, hogy valaki megjegyzést tesz az amcsiságra, de a "túlhypeolt" kifejezést használja, mely egyfelől nem létezik, más felől nevetséges.


3-as válaszoló voltam.

2018. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10-es mi lenne, ha magyarul fejeznéd be a mondatot ?

fancy....

Gratulálok .

2018. júl. 26. 11:18
 13/14 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló...


Ne várd el hogy 12 osztályt elvégzett tulajdonképpen "cicalányok" majd rohangáljanak hogy ki mit kér. ( Pedig ez lenne a helyes, mert ugye kereskedelmi szempontból a vendég az első ) Nekik az a fontos hogy instan 2-3 naponta kiposztolnak egy képet hogy "megint meló a StarBuck's-ba és ennyi.

2018. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer jártam a Starbucksban, de kb hasonló a véleményem a Costa cofeerol is. Túlárazott vizes szar, semmi köze egy jó kávéhoz. De már rájöttem, a staebucksba nem a kaveert kar az ember, hanem mert valamit érezni fogsz, hogy ott vagy.
2019. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!