Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen módszerek léteznek...

Milyen módszerek léteznek hízásra? (gondolok étrend kiegészítőkre, gyógyszerekre, normál étrendekre)

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen tudok hízni, bármennyit eszek mintha eltűnne. Nem tudom, hogy genetika mennyire befolyásolja de szüleim ilyen korban olyan véknyak voltak mint én de mára már szinte dupla a súlyuk, sőt. Anyagcserém lenne túl gyors? Tudnátok ajánlani vitaminokat vagy étrend kiegészítőket?

18/F

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 24. 21:23
 1/6 anonim válasza:
48%
Bebieteleket ajanlom :) Nagyon magas a kcal tartalmuk es van köztük egesz finom is :D
2018. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokat mozogsz?

Velem is így volt. Igaz, válogatós is voltam.

Aztán egyetem, meg munka alatt már nem mozogtam annyit, és fel is jött pár kiló. Most leginkább úgy tudom tartani a súlyom, hogy visszafogom a nasizást. Engem azok hízlalnak fel nagyon.

2018. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Focizok, de általában csak ülök mivel gépen tanulok és ez a szakmám is. Próbaltam én gyúrni is de nem sok sikerrel, pedig nekem nem izom kell elsődlegesen csak súly. Nem szeretem az alakom. :(
2018. júl. 25. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

F vitamin

Nem vagy esetleg swag?

2018. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bár nekem is ez lenne a gondom. Mondanám hogy tolj be minden lefekvés előtt egy big mac menüt mert attól tutira híznál de rohadt egészségtelen. Inkább folytasd a konditermi edzést és egyél rohadt sokat, nyugodtan készítheted zsírosan a rizs csirke kombót és ha csinálod folyamatosan akkor előbb utóbb tetszeni fog az alakod és nem is akarsz majd hízni.
2018. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdésed, hogy érted ezt a swaget?
2018. júl. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!