Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek normál étrend...

Szerintetek normál étrend mellett lehet edzenni? úgy értem lesz változás a testemen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem nem lesz, csak ha szar az étrended.
2014. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
definiáld 'normál étrend'
2014. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szendvicsek,levesek,paprikás krumpli,rántott hús,tészták,pörkölt stb.
2014. jún. 28. 10:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Valamennyi lesz, de nyílván nem annyi, mintha testépítőknek összeállított étrendet tartanál be.
2014. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

tehát én normátlanul étkezek hm, kössz


egyébként, valamelyest fejlődsz igen csak nem olyan ütemben és annyira mint SZERETNÉD.

2014. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez kéne, hogy legyen a normál étrend...
2014. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem azt akartam írni hogy a ti normálatlanul étkeztek,csak nekem most ez van.tudom hogy a testépítők egészségesen táplálkoznak.
2014. jún. 28. 11:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod ezeket akkor minek kérdezed?
2014. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már szerencsétlent.

Lesz fejlődés, de közel sem akkora, mint jó kajával. Kalóriaplusz mindenképpen legyen meg(egyél sokat), próbálj meg minél több fehérjét bevinni.

2014. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De szerintem pont nem ez kéne hogy legyen a normál. Mármint tudom hogy ez a megszokott és ezért használod a normál kifejezést, de most gondolj bele aki chipsen meg kólnán nőtt fel annak az lesz a normál... Egyébként szendvicset lehet normálisan is csinálni nem feltétlen fehér kenyér + parizer , ugyanúgy a rántott húst is el lehet készíteni normálisan, csak a rántással kell kicsit játszani meg mondjuk kokuszzsírban sütni és nem kell hogy ússzon benne stb... Az hogy valaki egészségesen, sportolói igényeknek megfelelően kajál nem azt jelenti hogy vmi valóságtól elrugaszkodott étrendet folytat, hanem annyit hogy megnézi miből csinálja a kajákat, meg eseteg odafigyel hogy miből mennyit visz be. Reggel mondjuk nem fehérlisztes szutyok palacsintát eszik 2 liter olajba sütve hanem szabpehelypalacsintát pl ( aminek az íze is sokkal fszább) Mind hogy a kérdésre is válaszoljak simán lesz eeredmény, csak próbálj meg minél több húst, és úgy általában fehérjét bevinni. Ha az megvan akkor végeredményben már csak attól függ mennyi zsír jön fel pluszba, az izom az épülni fog mindenképp, csak jön fel zsír is ugye. Tehát lesz változás és ha még jön fel egy kevés zsír is akkor is jobban fogsz kinézni mert jóval több izom is lesz. Vágod már?
2014. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!