Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan nasi/étel, ami...

Van olyan nasi/étel, ami egészséges, de nem gyümölcs, és nem zöldség? Ha van, mi az?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Müzli szelet.
2018. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Szotyi.
2018. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Magok, joghurt, házi müzli/granola, túró, sajt.
2018. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Bármi, ami egészséges. De hogy mi az egészséges, azt senki meg nem fogja mondani és mindenkinek más erről a véleménye.


Nekem az olajos magvak teljesen ez a kategória, a zsírok nem kis része, a minőségi tojás, sokkal inkább, mint a gyümölcs. Persze a mennyiség már számít, de mennyiség nélkül is lazán más egy más ember véleménye. Kérdezd meg a vegánokat a tojásról, nagy eséllyel nem az lesz a véleményük, mint nekem.

2018. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

mindennek meg van a maga hátránya, a gyümölcsnél ott a gyümölcs cukor

az olajos magvaknál a pattanás kialakulása


valahol még a pattogatott kukoricát olvastam, hogy még ez a legjobb csipsz helyettesítő (azok számára akik unják a zöldséget és társaikat és szeretnének kicsit bűnözni)

2018. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Gomba
2018. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Smoothie (akármilyent készíthetsz)
2018. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy egészségtelen, csak esetleg túl kalóriadús. De abból meg nem kell egy raklappal enni, és az is egészséges lesz.
2018. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Ezek a tejszínes mártásos csirkemell szennyek meg csirkecomb tojáspanírban, köretnek kb tetszőleges burgonya- vagy főtt-párolt zöldségköret teljesen vasárnapi ebéd, főleg akármelyik salátával, savanyúsággal, és a számolás is emberségesebb. Nasinak van sótlan puki, még nekem is bejön, abonett, szintúgy. A házi popcorn is igen korrekt.
2018. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 8. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!