Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha a teamat bent felejtem az...

Ha a teamat bent felejtem az iskolataskamban es peneszedesig erjed, az fogyaszthato? Csak mert a peneszes sajtot is meg lehet enni.

Figyelt kérdés
Szomjas vagyok segitsetek!
2018. aug. 11. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ráadásul müanyagostul együtt kell kidobni.
2018. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Komoly bajod lehet tőle!
2018. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

B+ én egyszer beleharaptam egy koktélparadicsomba amin csak egy kis folt volt majdnem kórházba kerültem olyan rosszul lettem tőle ha te ezt meg bírod inni akkor jó gyomrod van!


(Még mielőtt valaki írná, hogy kamu nem az nem magától a penésztől lettem rosszul hanem annyira megbálogatom, hogy mit veszek a számba, hogyez kiverte a biztosítékok és bepánikoltsm)!

2018. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar sajnos megitam
2018. aug. 11. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol vagy, hogy eleve iskolatáskában volt a penészes teád, de muszáj volt meginnod, mert szomjas vagy?

Iskola sincs! Viszont víz mindenhol van.

Nem értem ilyen hülye kérdéseket minek kell feltenni.

2018. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Ejnye-ejnye 5-ös, hogy lehetsz ilyen bizalmatlan, amikor teljesen életszerű a sztori!:)

Júniusban felejtette a tatyóban, most augusztusban megitta, utána úgy gondolta, hogy kiírja kérdésnek,

Először jelen időben:

"Szomjas vagyok segitsetek!"

Utána múlt időben:

Már megittam! (... vagy valami hasonló)

Sajnos tele van elmebeteggel a Gyakori, de ez benne a szórakoztató!:D

2018. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NEM VAGYOK ELMEBETEG, TÉNYLEG NAGYON SZOMJAS VOLTAM!!! DE végülis finom volt, és nem letttole semmibajom. Koszi a jo hozzaszolasokat azert sokat segitettetek!!!
2018. aug. 11. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!