Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Madártejet ettem/ittam és...

Madártejet ettem/ittam és rosszul vagyok tőle, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy olyan 250 ml-es bögrébe szedtem feléig még langyos volt és a fele előtt, pár kiskanál után rosszul lettem tőle, majd megpróbáltam hidegen és ugyan az történt

Olyan hányinger érzetem volt, fájt a hasam, tipikus rosszullétnek mondanám

Csak tej, vanílliás cukor, sima cukor, tojás és citrom volt benne

A tejre nem vagyok allergiás, mivel sokszor szoktam pár kortyot inni, kb annyit mint az a pár kiskanál volt

Terhes sem vagyok

Vagy esetleg lehet attól, hogy ma 1200 kalória alatt ettem és ez sokkal több a megszokottnál a gyomromnak? Tényleg csak pár kiskanál volt, tehát nem hiszem



2018. aug. 25. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem vagy allergiás a laktózra se, akkor előfordulhat, hogy valamelyik felhasznált alapanyag már nem volt friss, és akadt benne pár kóroki. De ha csak pár kiskanál volt, akkor aligha lehetett ez az oka.

Biztos ami biztos, én nem enném meg a maradékot.

2018. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mama, apa, uncsitesóm is evett egy jó nagy adaggal mélytányérból, mégsincs egyikőjüknek semmi baja, tehát szerintem nem volt romlott, meg uncsim pont főzés előtt hozta a tojásokat és a tejet is, citromot meg vanílliás cukrot is, mert ő szeretett volna ilyet enni
2018. aug. 25. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Akkor lehet, hogy egyszerűen csak másként reagált a szervezeted, pláne ha régóta nem ettél madártejet.
2018. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Pszichoszomatikus betegség.
2018. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt nagyon cukros?

Vagy aznap túl sok cukrosat ettél?

2018. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Szimplán egy hisztérika vagy.
2018. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 aznap pont nem ettem cukrosat a madártej miatt, mert szerettem volna belőle enni
2018. aug. 26. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!