Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen nem szokványos ételkomb...

Milyen nem szokványos ételkombinációkat szerettek, amit mások furcsának találnának?

Figyelt kérdés

Én szeretek a levesbe rizst rakni. Nemcsak a paradicsomlevesbe, de bármilyen levesbe. Gombalevessel isteni!

Krumplipürét rendszeresen tartármártással eszem, mert nagyon finom, krémes lesz tőle.

A zacskós levest nem levesként szoktam enni, hanem kiöntöm a víz 90%-át, és rakok bele egy jó nagy adag tejfölt. Volt, hogy tojást és fokhagymaport raktam bele, de az annyira nem jött be, a tejfölös verzió viszont nagy kedvencem!


2018. szept. 22. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

krumplipüré reszelt füstölt sajttal, csalamádéval és ezt jól összekeverni

sült krumpli jégkrémmel/fagyival vagy sorbettel

zacskósleveshez ropit ettem már (beleáztatva :D)

zsemlébe tömködött hagymás tejfölös chips

szimpla zsemle/kifli/kenyérféle mustárral ketchuppal, majonézzel és barbecue-val :D (egyszerre!!) ha ehhez még csemegeubi is van, akkor az már a mennyország :)

chips bármivel (franciasali, kukoricasali, krumplisali...rántott ételek vagy főzelék)

citrom!!!

alma sajttal (ez sokak szokása, de legalább ennyien undorodnak tőle) vagy kiwivel vagy más gyümivel

a ropi pillecukorral is fincsi

nutella és narancs (bár ez szerintem a legtökéletesebb)


igazából az egész étkezésem eltér a normálistól :D:D:D

2018. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!