Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mennyi levest esztek?...

Ti mennyi levest esztek? Melyiket szeretitek?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a leves kell a szervezetnek, de sokan nem szeretik. Például vőlegényem, csak néha eszik, egy-egy tányérral. Én eszméletlen leveses vagyok, képes vagyok 3-4 tányérral egyszerre megenni,főleg a zöldséglevest, ami 30 perc alatt kész. Ti hogy vagytok ezzel? :)
2018. okt. 1. 20:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
A köztudattal ellentétben nem kell leves a szervezetnek.
2018. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Öhm, de, de azért köszönöm a témához kapcsolódó hozzászólásod.
2018. okt. 1. 20:19
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan leves kell, hanem folyadék, de annak a bevitelére valóban nagyon jó a leves. Én is szeretem, de azért olyan még kb. sose volt, hogy 3-4 tányérral is megettem volna egymás után. :) A meggyleves az egyik kedvencem, de abból is max. két tányér fér belém egyszerre. Viszont abból a kánikulában akár napi háromszor is szívesen eszem, szóval ha napi adag nálad a 3-4, akkor meggylevesből nekem is van, hogy összejön a napi három tányér. :)
2018. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
A leves kell igazán a szervezetnek, mert sok folyadékot tartalmaz. Én személy szerint szinte minden levest szeretek, de nagyon nem kedvelem a hallevest (halászlé, a halszag miatt), a gombalevesért sem lelkesedem túlzottan.
2018. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a leveseket. Főleg, aminek tenyleg sok a leves. Akar minden nap többször is.
2018. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
95%

Én hetente egyszer eszek kb, mert nincs alkalmam rá máskor, csak hétvégén

Imádom az összes levest szinte, de megtanultam ellenni nélküle.

Amit nem szeretek a tojás leves, fehér bab leves, Jajj ezeket nagyon nem ><

Én úgy eszem a levest, hogy megáll benne a kanál :D jó nagy adagot és aznapra kész is vagyok :)

20/N

2018. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap eszem levest, nagyon szeretem.

Sokszor ebédre és vacsorára is szoktam enni.

Kedvenceim: húsleves sok zöldséggel, krémlevesek, tojásleves, gulyásleves.

2018. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon ritkán eszem levest, de most jön a hűvösebb idő így próbálom beépíteni az étrendembe. Szeretem a jó húslevest, zöldségleves, a gulyás féléket, sajt és brokkoli krémlevest, de a gyümölcsleveseket nem.
2018. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Szeretem a leveseket. Ha van egy tartalmas leves, akkor nekem már nem is nagyon kell más.

Kiemelten imádom a húslevest, gulyáslevest, a zsenge tavaszi zöldborsólevest tojásgaluskával, de a többi is jöhet kondérszámra.:)

2018. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Ritkán eszem, de szeretem. A tojásleves, sütőtökkrém leves, paradicsomleves, kacsaleves a kedvencem.
2018. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!