Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikrohullámú sütő nélkül...

Mikrohullámú sütő nélkül tudnál élni? Elromlott a mikróm, és nem tudom hogy álljak ehhez a kérdéshez.

Figyelt kérdés
Ugye javarészt ma már alap minden háztartásban.Gyorsan bedobok valamit,pikk-pakk megmelegszik.Az enyém tönkrement,ki is kellett dobni.Érzem a hiányát azért,mert teához is abba melegítettem a poharamban a vizet,zacskós leveshez,meg minden ételt szinte abban melegítettem.Pénzügyi helyzetem nem engedi meg hogy újat vegyek 20-30 rugóért.Ti mit választanátok,keresni olcsón neten egy használtat,bár szerintem nagyon olcsón már használtat se lehet venni,meg rizikós milyen állapotban van,vagy feleslegesen dobok ki rá pénzt,használjam a gáztűzhelyet,még ha több időbe telik is.Mennyire fontos a kényelem ebben a témában ? Pénzügyi téma miatt hogy döntenél ?
2018. okt. 3. 08:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kényelmetlenebb s picit több mosogatással járó lenne a melegítés, de tudnék élni nélküle, hogyne. Amikor a peak oil témára voltam ráállva, azon tűnődtem el, milyen lenne/lesz elektromos áram nélkül. Na, az már ütne, pedig, ugye, az emberiség elég sokáig megvolt nélküle, nem elengedhetlen egy teljesen más típusú élethez, mint a mienk... :D Remélem, odáig nem fajulnak a dolgok. Már Net nélkül se bírnám jól.


Ha nincs pénz, akkor nincs kérdés, nem vennék mikrót, ez evidens.


A teához főzőlapon melegítem a vizet, pikk-pakk megvan (szeretem az indukciós főzőlapjaimat :)).

2018. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző voltam, érdekesek a válaszok, mi napi 10-szer használjuk a mikrót...? A rengeteg sütink zöme ott készül, de a melegítés szerepkör is komoly.

A mienk sem százas, 10 perc után feladja s olyankor 1 órán át nincs működő mikró. Határozottan kellemetlen tud lenni már az is. De nem megoldhatatlan, persze.


Múltkor víz nem volt a házban s felkészültük sok nap víztelenségre (szerencsére 1 nap után megoldódott a probléma)... Az durva, de egy ideig az is elviselhető. Laktam én már olyan házban, ahol nem is volt víz s jól éreztem magam. Jók ezek a tapasztalatok, van mihez viszonyítani s nem pánikolok ilyen apróságtól, hogy nincs mikró :D Nem ott kezdődnek a nehézségek.

2018. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Áh! Egyszerűen értelmetlen az élet mikrosütő nélkül. XD
2020. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát ez volt a legkisebb gondom még akkor :D Visszagondolva nevetséges.Volt hogy víz nem volt 1hétig,na az volt a meredek :D
2020. ápr. 6. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!