Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek ciki a tescoban sárga...

Nektek ciki a tescoban sárga címkès leértékelt dolgokat venni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne az? Azért van, hogy megvegyék az emberek. És mindaddig, míg nem csak ezért jársz be folyamatosan, a dolgozókat is hidegen fogja hagyni (én is dolgoztam ott, így tudom).
2018. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, pont nem érdekel mások véleménye
2018. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Miva'?? Nekem egyszer nem jutott időm arra gondolni, hogy ciki ilyent venni, mert teli szájjal vigyorogva pakoltam be a kosárba a sárga címkés csokit, ropit, kávét, piát, parfümöt, anyámtyúkját... :D Ma a Sparban vettem 170FT-ért ilyen kókuszos-csokis tejital port, nagyon boldog voltam, hogy 30 forintot spóroltam rajta! Jó, egy kicsit eltúloztam ezt, nyilván, - de a lényeg a lényeg, hogy ténlyeg egyszer meg nem fordult a fejemben, hogy ezt valaki cikinek tarthatja. Én szoktam látni jó dolgokat a "leértékel" polcokon.
2018. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Én direkt szeretek leértékelt dolgokat venni, mert nem szeretem a pazarlást és azt gondolom, hogy ezeket hamarosan kikukázzák, ha senki nem veszi meg. Amúgy megtehetném, hogy mindent teljes áron veszek. Egy időben egy kicsit takarékoskodnom kellett, akkoriban rosszul éreztem magam amiatt, hogy én csak ilyen "vacakot" veszek. Sajnos így működik az emberi lélek :-(
2018. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy ciki!

Imádom azt a részleget :D Főleg a gyümölcsöket. Mindig nagyon örülök ha olcsón találok.

Egyszer physalis gyümölcsöt találtam, ott nézegettem de sajnáltam az árát, főleg, hogy nem sok volt a dobozban. Aztán mikor odamentem a leárazott részleghez, ott volt! Csak 60%al olcsóbban. :D

2018. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Meg rengeteg jó sajt van!

Fehér, vörös cheddar sajtot vettem már 70%-al.


Szerintem az a ciki, hogy ezt valaki cikinek tartja! :)

Nem egyszer látok jól kiöltözött, öltönyös férfit, hogy a leértékelt között válogat.

Mindenki pénzből él, és ha megtudja venni olcsóbban akkor miért ne?! :D

2018. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
92%
Dehogy ciki. Teszkóban mostanában nem látok jó cuccokat a sárga címkések között de a sparban rendszeresen veszek ilyeneket. Laktózérzékeny vagyok és sokallom a laktózmentes joghurt, túrórudi, stb. árát, de a spar leértékelt részen mindig találok valamit. Hülye lennék megvenni eredeti áron ha úgyis megeszem a lejárati idő előtt.
2018. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Dehogyis. Mindig örvendetes, amikor teljesen jó kéksajtokat találok olcsón :D De sok más teljesen jó cuccot is vettem már így. Nincs ebben semmi rossz vagy szégyenletes, miért lenne? Nem félig rothadt almát vagy fonnyadt paprikát veszek, az nem éri meg, azt mindig otthagyom a zöldségesnél is. De egy hamarosan lejáró sajtkedvencem? Az pöpec.
2018. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

nekem nem, volt hogy csak azt vetem mert sporolni kellet,most is megnézem mindig ezeket helyeket ,ha találok jót amit szeretünk és sárga cimkés azt választom.tegnap zöldséges pultba találtam jókat,gombát leértékelve,

aldiban multkor gluténmentes kakaos csigák voltak leértékelve ,mind meg vetem mert kisebbik fiam gluténallergiája van .senki nem nézet furán ezért.

2018. okt. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem ciki!

Én volt hogy már így vettem kacsacombokat féláron, így annyiba került mintha sertést vettem volna. Vettem már kacsamájat is féláron, lazacot is. Persze legtöbbször azért látszik rajta ha nem jó.

Tejterméket nem szoktam leárazva venni, bár sokszor jártam úgy hogy még 1 hét volt a lejáratig és romlott volt. Csokikat, kekszeket, hajfestéket rendszeresen szoktam sárga címkével venni.

2018. okt. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!