Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek ciki a tescoban sárga...

Nektek ciki a tescoban sárga címkès leértékelt dolgokat venni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan nem Tescoban, mert oda nem járok, de Aldiban vadászom az -ott piros- leértékelt címkés cuccokat. Rengeteg dolgott vettem ott féláron, és nagyon örülök neki.
2018. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig nagyon örülök, ha jó vételt csinálok.
2018. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne ciki? Semmi baja és olcsó, nem mellesleg néha 70-80%-kal olcsóbbak
2018. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
76%

NEM ciki! Senkinek nem ciki! Fizetsz érte! Nem koldulod!

Neked is jó és a Tesco-nak is. Lehet pl.,hogy lejár aznap egy termék,de ha te ma megeszed,egészséges még és jól jártál,meg ők is,mert másnap már adhatják el,ha kevesebbet is,de keresnek még a terméken. Sokféle oka lehet annak,hogy miért akcióznak,de az jó a vevőnek! Beugrott a kép,amikor black friday napon egymást taposva futnak egy-egy akciós termékért az emberek,főleg nyugaton,na nekem az a viselkedésmód a ciki.Másokat letaposva megszerezni valamit. Teljesen tisztességes, jó dolog akciós terméket megvásárolni!

2018. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy ciki! Sőt, teljesen normális. Kevés a fizetés, az árucikkek drágák. Ők rakták ki olcsóbban, te ugyan úgy kifizeted, tehát megveszed.

Én személy szerint szoktam örülni, hogyha valamihez, amit szeretnék olcsóbban hozzá tudok jutni. A termék ugyan olyan jó.

2018. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!