Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tortát le lehet fagyasztani?...

Tortát le lehet fagyasztani? Ha kiveszem a fagyasztóból akkor milyen állagú lesz, meg lehet még enni vajon?

Figyelt kérdés
A férjemnek rendeltem, de most derült ki,hogy csak jövőhéten jön haza. Úgy gondoltam, hogy az egész tortát berakom a fagyasztóba és jövőhéten kiveszem neki, csak nem tudom, hogy ha kiolvad élvezhető lesz még az állaga? csokitortáról van szó.
2010. jún. 25. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
hááát sztem tiszta víz lesz a cucc... inkább egyétek meg barátnőkkel aztán majd sütsz neki egy finomat frissen.
2010. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem, az izén kívül semmi baja nem lesz egy hét után, de én is azt ajánlom, hogy süss vagy vegyél egy újat, ugyanis a fagyasztóból kivett dolgoknak nem igazán van jó íze. gondolok itt pl. aprósüteményre.
2010. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet hogy az lesz a torta sorsa tényleg hogy megesszük mi.
2010. jún. 25. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szülinapom volt tettem el a tortából szeleteket, hogy legyen későbbre is, és kiolvadva ugyanolyan friss volt, mint az első napon. Semmi különbség. Nyugodtan lefagyaszthatod.
2010. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi minden évben lefagyasztjuk a torta felét. Szeletenként. Aztán rájárunk, ha megkívánunk egy kis nasit. Nem változik az íze se az állaga se.

Persze vannak akik nem tudják megenni a fagyóból kivett dolgokat, Ők érzik a különbséget. Mi nem. De ha eszedbe jutott, akkor Te sem. Szóval nyugodtan fagyaszd le.

2010. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy cukrászdában dolgoztam és ott is lefagyatják a dolgokat.Sose semmi bajunk nem volt.Itt a környéken ez legjobb cuki és még senki sem panaszkodott,hogy nem jó vagy fura az íze...Nyugodtan fagyaszd le!
2010. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van állandóan a fagyóban lefagyasztott torta,és piskóta. Ha szükség van rá,pl. váratlan vendég jön,csak kiveszem a fagyóból,leveszem róla a fóliát és úgy hagyom kiolvadni. Ha a fóliában olvad ki,akkor lehet "vizes".

Amit nem jó fagyasztani,az a süti,aminek a tölteléke pudding,vagy zselatinos. A csokitortát nyugodtan lefagyaszthatod.

2010. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Úgy oldottam meg, hogy a fele tortát megettük a felét pedig lefagyasztottam a férjemnek.
2010. jún. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!