Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha a fagyasztóból kiveszem a...

Ha a fagyasztóból kiveszem a húst és elkészítem, utána vissza lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem ajanlott.
2009. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom úgy értetted, hogy mondjuk kiveszel fagyasztott húst, abból csinálsz mondjuk pörköltet, és azt lefagyasztod?! Mert akkor semmi gond nem lesz. Ez akkor nem működik, ha kiveszed, olvad egy napot, és meggondolod magad, és visszateszed.
2009. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor 1-1 az állás. Köszi a válaszokat!

Természetesen úgy értettem, hogy kiveszem a húst a fagyóból, elkészítem és a készételt fagyasztanám vissza.

Várom a további voksokat!

2009. márc. 27. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Ha már elkészited, utánna újra lehet fagyasztani.
2009. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha már megfőzöd, újra elpusztulnak azok a bacik, amik a kiolvasztás során elszaporodhattak. Így aztán teljesen nyugodtan lefagyaszthatod (főzés után minél frissebben).
2009. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, minek kell lepontozni a válaszadókat?

Na, javítok kicsit a statisztikán...

Köszi a válaszokat!

2009. márc. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!