Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinek melyik a kedvenc salátáj...

Kinek melyik a kedvenc salátája? Ami tényleg finom? Receptet is küldjetek kérlek (link/saját ötlet) képpel!

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kepem hirtelen nincs, de sajat receptem igen:

Kukorica, ananasz, sonka felcsikozva, jegcsapretek reszelve, kaliforniai paprika felcsikozva, sargarepa reszelve. Osszekeverni es reszelt trappistaval boven befedni. Ehhez kulon ontet nem kell, az alapanyagok ropogosak es ledusak, raadasul a konzerv kukorica es ananasz is ad egy kis plusz nedvesseget, igy nem szaraz egyatalan,sot.

Ha szereted, paradicsomot is vaghatsz bele, ugy meg ledusabb lesz.

2015. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én valamilyen salátafélét (római vagy sima jégsaláta) összetépkedek, hozzá répát csíkokra vágva, fél koktélparadicsomot, fél mini mozzarellát, kaliforniai paprikát (meg amit még otthon találok zöldséget) összekeverek. Öntetnek 2 rész balzsamecetet egy rész olívaolajjal összekeverek, pici só és bazsalikom
2015. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb insalata caprese. (Paradicsom, mozarella, bazsalikom olívaolaj, só.)

Most karácsonykor ennek volt nagy sikere: [link]

2015. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D akkor jöhet a kipróbálás :)
2015. febr. 10. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem télen a franciasaláta a kedvencem: [link]


nyáron a görög saláta: [link]

2015. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Imádom a görög, jércemell, tzatziki, majonézes krumpli, kukorica, tavaszi, cézár és gyümölcssalikat.

Ha recept kell, írj nyugodtan privátba és elküldöm, hogy én hogyan készítem ezeket.

2015. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!