Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha teljesen megvonom az...

Ha teljesen megvonom az alkoholt magamtól nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy az elmúlt években kb 2-3 naponta fogyasztok szeszes italt.Na nem totál részegségig csakúgy spicces állapotig.No most arra gondoltam,hogy január másodikától nem iszok egy kortyot sem,minimum egy hónapig.A kérdésem az lenne,hogy esetleg nem lesz elvonási tünetem vagy valami hasonló?Esetleg milyen gyógyszerrel lehet "elnyomni" az alkohol iránti vágyat?Ha esetleg lenne ilyen.

2018. dec. 30. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az elmúlt időszakban szinte minden nap ittam,ugyanezt tervezem mint te.Nem lesz semmi baj,jól le kell fárasztania az embernek magát,sok vizet inni,normálisan táplálkozni.A testnek csak jó hogy ha nem mérgezi az ember,majd meglátod.Az más lenne ha mondjuk minden nap 1-2 liter töményt meginnék,ott már lehet be kellene vetni mellé valamit.
2018. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai tünetek szinte 100% hogy nem lesznek. De ha lesz is egy kis remegés, az nagyon hamar elmúlik, és minden további fizikai "tünet" az pozitív lesz.


A mentális függőség más tészta, az akkor derül ki, mikor leteszed piát.

Hogy mennyire fogod kívánni, esetleg agresszívabb, ingerültebb, türelmetlenebb leszel, vagy mennyi ideig, vagy milyen mértékben, ezt előre nem lehet megmondani, de figyelj magadra, és uralkodj ezen.


Gyógyszer nincs.

Vagyis van, de ami "ér" valamit, az rommá b-ssza az agyad.

Az annyira jó, hogy tisztább mint egy kitudja mivel szennyezett heroin, és jobban kontrollálható a mennyisége.

Szóval azt azoknak szokták felírni, akik "utolsó stádiumos" drogosok, és már bármi jobb nekik mint a cucc.


Azért ettől a szinttől elég messze vagy, konkrétan ezerszer nagyobb a kockázata, hogy rákattannál a gyógyszerre, mint annak, hogy segítene a piáról való leszokásban.

Láttam már egy pár gyógyszerfüggőt... hát haver, inkább legyél heti 2-szer spicces---

2018. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat,remélem igazatok lesz,és nem lesz semmi gond.
2018. dec. 30. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha csak párnaponta iszol, akkor aligha beszélhetünk függőségről.


Szerintem semmi nem fog történni.

2018. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Semmi bajod nem lesz, nemrég keményen végigittam egy hónapot, utána egy hónapig semmi. Az első napon reszkettem meg hánytam, utána rendben voltam.
2018. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, csak értelme nincs. Ilyenkor az szokott lenni, hogy letelik az egy hónap és azonnal berúgsz mint állat. Aztán meg iszol ugyanúgy 2-3 naponta. Hagyd az egy hónapot, és inkább csak igyál heti egyszer pl.
2019. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
reggelente lehet kézremegésed. ha megvonod magadtól az alkoholt. orvossal lehet csak feliratni gyógyszert.
2019. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!