Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szép kártya vendéglátós...

Szép kártya vendéglátós zsebével van olyan bolt ahol lehet fizetni?

Figyelt kérdés
Kizárólag kész ételekre lehet felhasználni vagy valami kiskapu, egyéb felhasználási lehetőség?

2019. febr. 17. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem lehet. Egy szar az egesz. Be sem aktivaltam a kartyam, mert egy hasznalhatatlan szar. Majd talan nyaron, ha megyunk nyaralni es ennenk etteremben, de az meg egy olcso proli huzas, szep kartyaval fizetni etteremben. Szerintem kidobom a francba, vagy eladom keszpenzert ev vegen.
2019. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Húsboltban mindig azzal vásárolok, mindent adnak rá.
2019. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Talán italbolt. :-)
2019. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak helyek, ahol elfogadják, ha csak élelmiszert vásárolsz (alkohol vagy hasonló nem lehet). Itt nálunk például a CBA-ban elfogadják. A legjobb, ha megkérdezed az adott helyen, mikor legközelebb vásárolni mész.
2019. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a húsboltos dolog teszik :) Van valami oldal ahol ellenőrizhetem, hogy egy adott kisbolt elfogadja e? Gondolom az ismert nagy boltok TEsco Spar Auchank stb. nem fogadjak el ilyen célra vagy mondjuk ha van kifőzde akkor az ott történő vásárlásra?
2019. febr. 18. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz (én írtam a húsboltot), de Miskolc belvárosában pl. mindenhol elfogadják. Be szoktam menni havonta egy nagy szatyorral, hurka-kolbász-oldalas-tarja-szalonna stb. amit látok és be a fagyóba.
2019. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Alapvetően Pesten lakok, de ha másnem, h hazamegyek Miskolcra majd ott bevásárolok a hentesnél :) Bár jobban örülnék neki ha itt helyben meg tudnám venni és minél gyorsabban lefagayasztani.
2019. febr. 20. 09:42
 8/8 anonim válasza:
44%
#1 te mekkora kretén vagy :D
2019. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!