Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gluténmentes kenyértől rosszúl...

Gluténmentes kenyértől rosszúl vagyok, de miért?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gluténérzékeny, de egy barátnőm az. Megkostoltam nem izlett, de ettem belőle gy szendvicset, ls utána rosszúl lettem émejegtem hányingerem volt. Van valami ötletetek vajon miért?

2019. febr. 24. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
A glutént valamivel helyettesíteni kell, hogy kenyeret lehessen belöle készíteni
2019. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Bocs, véletlen elküldtem...

Szóval az egyéb összetevök közül lehet, hogy valamelyiket nem birod, meg jóval több élesztöt kell beletenni, hoyg egyáltalán legyen belöle valami és az is sok embernél rosszullétet okoz.

De szerintem egyébként is a gluténmentes kenyerek többsége az ehetetlen határán van.

2019. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. febr. 24. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Mert undorító.
2019. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gluténérzékeny vagyok, de tényleg undorító a gm kenyerek nagy része. Nagyon ritka az olyan ami ehető. De nem hiszem hogy a kenyértől lettél volna rosszul, szerintem inkább valami mástól, mert a több élesztőn kívűl nincs más dolog, amitől rosszul lehettél volna.
2019. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!