Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy húsboltban az áru hogyan...

Egy húsboltban az áru hogyan érkzik?

Figyelt kérdés
Mármint fagyasztottan és ott engedik ki vagy frissen?
2019. márc. 2. 17:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Frissen hűtőautókban. Nem fagyasztják le a húst nem lehet kétszer fagyasztani
2019. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lábon viszik be :)
2019. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fagyasztottan érkezne, akkor baromi gyorsan romlana olvasztás után és a minősége is sokkal rosszabb lenne.
2019. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hűtve szállítják, és minél gyorsabban. Innentől főleg két variáció van, az egyik, hogy van húsbontásra és előkészítésre alkalmas helyisége a boltnak, ekkor többnyire féldisznók érkeznek fellógatva, és a további bontást az előkészítő helyiségben teszik meg, a másik, hogy nincs ilyenre lehetőség helyben, ekkor egy húsüzemből előre felbontva(karajra, combra,oldalasra...stb.) kerül a boltba a hús ládákban, illetve nem ritkán még vákuumcsomagolással is ellátva.
2019. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a vákumcsomagolásból kibotják a boltban vagy azt úgy adják el?
2019. márc. 2. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Sosem vettél még húst?

Vettél már vákumcsomagolva egyben 30 kg-s combot?

2019. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam hogy az 30kg!De vettem vár vákumos húst!Csak azt nem tudtam hogy ami ilyen kimérős az frissen érkezik e!
2019. márc. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!