Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesit amikor...

Csak engem idegesit amikor valaki jeggyuruvel az ujjan gyur tesztat / foz?

Figyelt kérdés

Barmi olyan fozesi folyamatra gondolok amihez alapvetoen az ember a kezet hasznalja, de legfokeppen a tesztagyurasra.

Miert nem lehet levenni a gyurut? Ki tudja mennyi bacilus van a gyuru eldugotabb reszein??? Ez miert jo?!?!!???


2019. ápr. 21. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

rá van már gyógyulva a kezükre, felrakta a pap 1876-ban, és azóta rajta van.


Max flexszel lehetne levenni.

2019. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Én nagyon finnyás vagyok, alapból nem szeretek más foztjebol enni, csak ha tudom, hogy ügyel a higiéniára.

Egyik ismerősöm wc után se mos kezet, úgy megy főzni, meg cigizik főzés közben. 😄

2019. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Na megjött a bacifétises. Elfogyott a lángos? Azt hittem majd a sonkába kötsz bele, ha mellé dobják a tojást. Az aztán a fertő!!!😚🐥
2019. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Miért is lenne a keze tisztább a gyűrű nélkül? Legfeljebb a gyűrű tisztasága miatt hasznos levenni. Egyébként az meg van, hogy az ezüst, és az arany alapvetően baktériumölő hatású? Egy szó mint száz ez most mellé ment.
2019. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, felenk pl egyértelmű, hogy az ember kezet mos, mielőtt nekiáll tésztát gyúrni. A jegygyűrűmet és az eljegyzési gyűrűmet nem vettem le azóta, amióta először az ujjamra került és ez így is fog maradni. Kézmosással pont ugyanolyan tiszta lesz, mint pl az edény, amibe a tésztát teszed.
2019. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem zavar, amíg nincs az étel közelében hóvirág. 😁
2019. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Semmi gond, csak egy kis nehézfémet juttat a kajába. A szervezetnek szüksége van fémre is.
2019. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom arról még nem hallottál, hogy az emberek leveszik ám az ékszereiket, és megtisztítják őket.
2019. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Te hányszor tisztitod meg a telefonod képernyőjét naponta? Engem pedig az zavar hogy utána esetleg kezet fogsz velem. Egyébként ki gyúr tésztát manapság?
2019. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha kezet mos, elvileg a jegygyűrűt is tisztítja. A nemesfémen egyébként is kevésbé tapadnak meg a bacik. Harmadrészt sokkal jobb, ha a családtagod készíti a süteményt, mintha pékségben, cukrászdában veszed. Tudod, hogy ott mi történik vele??? Egyébként én pl. alapvetően gyűrű nélkül végzem az összes házi munkát.
2019. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!