Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesit amikor...

Csak engem idegesit amikor valaki jeggyuruvel az ujjan gyur tesztat / foz?

Figyelt kérdés

Barmi olyan fozesi folyamatra gondolok amihez alapvetoen az ember a kezet hasznalja, de legfokeppen a tesztagyurasra.

Miert nem lehet levenni a gyurut? Ki tudja mennyi bacilus van a gyuru eldugotabb reszein??? Ez miert jo?!?!!???


2019. ápr. 21. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan nem értem hogy az ilyen emberek miért nem egy steril kriptában élnek. Húha, gyűrűben gyúrják a tésztát.. És utána nyersen eszed meg vagy mi? Bármennyi bacilus is van rajta a főzés/sütés során egy pillanat alatt elpusztulnak amikor átmelegszik a tészta. Anyám is ilyen mániákus, úgy mossa a csap alatt a húst fél órán keresztül mintha kisbabát mosdatna, mintha nem sütné utána egy órán keresztül a 200 fokos sütőben.
2019. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Engem is idegesít !!! Nem vagy egyedül !!!
2019. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

9!


Pl én szoktam tésztát gyúrni. Tegnap is, mivel pogácsát sütöttem. Mi a probléma vele?

2019. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Soha, semmilyen ékszert nem viselek főzés közben a kezemen, nálam ez alap.

Szakoktatóm is ezt tanította, és anyámtól is ezt láttam.

Engem zavar az ilyesmi.

2019. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%

13

Bele vannak kényelmesedve az emberek, hogy megvesznek mindent a boltban. Pedig a házi sokkal jobb. Én sokszor zsömlét, kenyeret is sütök itthon.

Én leveszem az ékszereim. Anyumtól is ezt láttam és az iskolában is így tanultuk. +Rosszul lennék tőle hogy alá megy a tészta.

Amúgy engem ennél is jobban kiakaszt, mikor ezekben a főzős műsorokban hosszú lobogó hajjal sütnek, főznek. Nálam az is alap hogy felkötöm. Belelóg, belemegy mindenbe

2019. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

15!


Vendéglátó iskolába jártam én is. Balesetvédelmi okok miatt kellett a gyűrűt levenni. Anno a munkahelyi balesetvédelmi előírásokban is szerepelt, kiemelve, hogy az egyetlen kezen viselhető ékszer a jegygyűrű.

2019. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ugye 15-ös te is észrevetted,bármilyen nívós műsor is mindig lóg a hajuk az étel fölött.
2019. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%

17.

Igen. És nem is értem. Fontosabb az, hogy csinike legyen, mint az hogy ne legyen haj az ételben?

2019. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!