Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik ételt utálják a gyereke...

Melyik ételt utálják a gyerekek általában a legjobban az iskolai menzákon?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 18:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindent.

Is.

2019. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Inkább azt tudnám megfogalmazni, mi volt ehető a menzán. Gyümölcsfőzelék, lencsefőzelék okés volt.
2019. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%
Én a sertésszeletet utáltam amit meggyszósszal és sós burgonyával tálaltak. Valamint a "tejeskávét" és a szilva ivólevet. Meg az összes kompótot.
2019. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom 47 évig volt élelmezésvezető, azt üzeni, a gombapaprikást utálták :)
2019. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg egyedül leszek ezzel: részemről a csokiszószos piskótakockát nem voltam hajlandó soha megenni. Böeeee...
2019. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Főzelékek, a meggymártásos hús darával, spenót, sóska.
2019. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent megettem, a mi sulinkban jól főztek (saját konyhán). Kivéve talán a cukros-ecetes lével leöntött fejes salátát (amin gyakran homok is volt) és a cukros savanyúságokat.

A fiam a gyümölcslevesen kívül semmilyen levest nem eszik meg az iskolai menzán, főzelékek közül a bab, sárgaborsó, lencse és sóska, amit szeret. A gyümölcsszósz + hús párosítást nagyon utálja.

Szerintem a legtöbb gyerek a menzás zöldségleveseket, főzelékeket, gombát, halat utálja legjobban.

2019. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
98%
Rég voltam iskolás, a Junior szállított hozzánk, akik közismerten csak moslékot voltak képesek előállítani (és gyakran bekerültek a hírekbe a gyümölcsleves okozta tömeges ételmérgezéses esetek miatt). A mocsárszagú, agyonfokhagymázott és áztatott kenyerezett spenótfőzelék nálunk is közutálatnak örvendett, a folyékony krumplipüré és a kapros tökfőzelék vagdalt fasírttal szintén; és a tojáslevest sem ette meg szinte senki, de az szerintem eleve nem is étel, ami úgy néz ki, mintha egy komplett laktanya beleverte volna egy vödörnyi használt felmosóvízbe. Gyakorlatilag csak az évente egyszer előforduló paradicsomleves okozott osztatlan elismerést. Nem a felhozatallal volt végül is gond, hanem azzal, hogy az egész konyhán egyetlen főzni tudó alkalmazott sem dolgozott éveken át.
2019. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%
Tökfőzelék, kelkáposztafőzelék, babfőzelék (érdekes módon a finomfőzeléket meg a zöldborsófőzeléket szerettem, spenót, sóska nem volt). Továbbá káposztás tészta, mákos tészta és az undorító, ismeretlen anyagból készült levesek. Ez ugyan nem volt kérdés, de ezeket szerettem: meggyszósz+krumplipüré+hús, hentestokány tésztával, csikóstokány jó nagy nokedlikkel, rizskoch narancsos öntettel, barackízes fánk, grízes tészta barackízzel, milánói spagetti, lasagne, túrós tészta tejföllel és porcukorral (a mai napig így szeretem, és nem szalonnával). Ja, még az "ivólé" is nagyon undorító volt.
2019. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%
Én mindent (ez az átka, ha az anyukám extrém finoman főzött).
2019. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!