Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik ételt utálják a gyereke...

Melyik ételt utálják a gyerekek általában a legjobban az iskolai menzákon?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 18:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Rég voltam iskolás, de a főzelékeket nem szerettem, mert mind olyan volt, mint a beton, agyon lisztezett vackokat kaptunk. Pedig itthon szeretem őket, a zöldbabot kivéve. A mai gyerekeknél sajnos fogalmam sincs, mit utálnak legjobban. Unokaöcsém, aki általános iskolás, a halas ételeket nem eszi a suliban. Igaz, otthon se nagyon.
2019. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is a tököt utáltam. Meg azt, hogy a tejbegríz szélén vastagon állt a víz. Illetve a húsok 95%-a ehetetlen volt.


Ezért lettem büfés anno.

2019. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ikreim óvodában,a mostanság"menő" mustáros mézes csirkemell/ rizs kombóra mondták, tök cukin:Anya,fuuuuuuj, olyan volt mint a fos..barna, úgy nézett ki, mint a hányás..bloe 🤣
2019. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ami ehető volt az a gyümölcsleves.
2019. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Én a cukros-vajas kenyeret, sárgaborsót és a tejlevest utáltam. Az osztálytársaim a lucskos káposztát, spenótfőzeléket és a tarhonyát.


Pár éve dolgoztam egy iskolában, a gyerekek a sóskamártástól és karfiollevestől lázadtak majdnem fel, de nem volt sikere a 100%-os dobozos narancslének sem, arra panaszkodtak, hogy savanyú. (Nem volt az.)

2019. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint a tökfőzeléket, kelkáposzta főzeléket, babfőzelék nem ettem meg soha, nagyon undorító volt mindegyik (pedig pl. a zöldbabot amúgy szeretem, ha jól van elkészítve). A zöldborsófőzelék nem volt rossz, meg a finomfőzeléket is megettem, bár finomnak nem nevezném. +A káposztás tésztát, mákos tésztát sem szerettem, ha az volt az ebéd, mindig éhen maradtam. A főzelékekhez adott fasírtról legalább le tudtam kaparni a főzelék nagyját (vagy normálisabb konyhásnéni nem dobta bele) és kenyérrel megettem.
2021. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Hú, és kihagytam az ivólevet. Hát az egyenesen gusztustalan, hányingerkeltő volt, egyszer konkrétan kimentem a mosdóba, mert úgy éreztem, hogy kidobom a taccsot. Többet nem is ittam belőle soha.
2021. ápr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!