Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Esküvő előtti vendégváráshoz...

Esküvő előtti vendégváráshoz adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

A vendégek már kora reggel érkeznek. Az esküvő után étterembe megyünk, ahol sültes, rántott húsos, zöldséges tálak lesznek felszolgálva, körettel.

De mivel kínáljam a vendégeket reggeltől? Lesz olyan, aki már 6-7-re érkezik és elég messziről. Kb. 20 vendégről lenne szó. Help!



2019. jún. 30. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidegtal, pogácsa, egyéb ragcsa és üdítő esetleg?
2019. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Reggeltől meddig?

Üdítő, kávé, pogácsa, aprósütemény. Ha délután van az esküvő, akkor ebedre szendvics.

2019. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kb. du. 4 óráig, mert az esküvő 15.30-kor lesz. Tehát reggelit és valami könnyű ebédet kellene biztosítani. Mondjuk a hidegtál jó lehet, kis édes és sós rágcsával.

Köszi a tippeket.

2019. jún. 30. 18:23
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

miėrt mennek mar reggel 6-7re?


rėtes,kenyér langos, pogácsa,pizza

Mivel úgyis lesz nagy eszem-iszom, igy nem esnėk túlzásba..

2019. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Rossz ötlet erre az idősíkra szervezni, meg főleg ennyivel előbb odarángatni Őket.
2019. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Az fel se merül, hogy azért mennek olyan korán, mert messziről érkeznek????
2019. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

de felmerült bennem.. de lehet ugy is időzíteni hogy ne reggel 6ra ėrjek oda valahova hanem csak 10-11re. vagy:mar az esküvő előtti napon az adott városban vagyok. eszembe sem jutna ilyen korán beallitani valahova.

Az en rokonaim egy része is messziről jöttek, de csak 11re ėrtek hozzánk

2019. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Pogácsa, sajtos rúd, zserbó, semmiképpen ne szendvicset mert az ebben a melegben megromlik valami tartós aprósüteménybe gondolkodj :)
2019. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebédre rendelnék pár óriás pizzát. Reggelire meg csinálnék kőrözöttet vagy kaszinó tojást. Ezt előző este összeállítod, reggel csak enni kell.
2019. júl. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Biztos én vagyok a fura vendég, de ha messziről érkezem, akkor nem hajnali 6-kor állítok be egy fél négykor kezdődő esküvőre, hanem mondjuk délután kettőkor.

Ugyanis nem várom el az esküvőre, lakodalomra készülő családtól, hogy reggeliztessenek, ebédeltessenek, de legyen ágyikó is, mert álmos vagyok az egész éjszakai utazástól. Persze legyen csend is körülöttem, hogy tudjak aludni, különben nem bírom majd az esti kiképzést.

Milyen agybaj ez?

2019. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!