Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem ki az iskola...

Hogy vegyem ki az iskola taskambol a penészes szendvicset?

Figyelt kérdés
Valoszinuleg mar nyar eleje ota ott van... :/ Mindig elfelejtem kivenni es mar egy ideje bent van.. Mit csinaljak? Hogy vegyem ki? Mennyire lehet penészes? Felek kivenni:(
2019. júl. 22. 18:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Nyúlj bele a táskába, fogd meg a szendvicset, és dobd ki. Ugye nem is volt olyan nehéz? Nem kell félni, nem fog harapni, nem fog elkezdeni oroszul ordibálni, sőt. Néma csendben fogja tűrni, hogy végrehajtsd ezt a végtelenül egyszerű műveletet. Csak utána moss kezet meleg vízzel, és folyékony szappannal. A táskát meg tedd be mosni a megengedett legmagasabb hőfokra vagy kétszer.
2019. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Köszönöm a sorsnak, hogy kényszeres rendmániás vagyok. Ilyen létezik? Komolyan kérdezem, nem kötekedés. Hogy lehet egy szendvicset hónapokig egy táskában hagyni? Ha hazaérek BÁRHONNAN akár az éjszaka közepén is kipakolom a táskámból, ami nem bele való. De ha még valaki nem is ilyen, akkor másnap kipakolod nem?
2019. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Gratulalok 12#, tökéletes vagy. Koszonjuk az ertekes hozzaszolast
2019. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
66%
#12 látszik, hogy nincs gyereked...
2019. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van de 7 hónapos..hogy függ össze?
2019. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy gondolom arra célzol, hogy ha gyerekem lesz nen lesz időm..

Hát van gyerekem mint írtam, sokat járunk el, ha hazaérünk is megfürdetem, megetetem, leteszem és kipakolok..

Nagy kaland..

Ugyanúgy rend és tisztaság van.

Nagyon sok gyerekes ismerősömnek rendben van a háza.. Nekem is. Én soha nem is értem, mikor sokan kiteszik hogy hú soha nincs vége a mosatlannak vagy a mosogató is mindig tele.. Érdekes, van akinek meg nem. Akarat kérdése, apa meg csak van aki megfogja fél órára este a gyereket hogy anya elmosogasson..

Voltam én is diák, de soha nem rohasztottam bele semmit a táskámba, ne álllítsuk már be ezt úgy, mintha normális dolog lenne. Ez kőkemény lustaság semmi több. Ennyi.

2019. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem erre gondoltam. De amikor majd 12-14 éves lesz a gyereked nem fogod tőle naponta kérdezgetni, hogy 》kisbogaram ugye kivetted a szenyádat a táskádból?《 Márpedig az nem egyszer ott fog maradni...
2019. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!