Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik multit szeretitek a...

Melyik multit szeretitek a legjobban: Tesco, Spar, Metro, Auchan, Lidl, Aldi, Penny Market?

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 09:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%

Penny és Lidl a 2 legjobb, ezek közel is vannak, és elfogadható áron adnak jó minőséget. Csak egy konkrét példa: ugyanaz az Ariel mosószer jóval olcsóbb a Penny-ben mint a Tescoban. A Penny saját márkás termékei közül van amelyik nagyon silány, viszont a Lidl saját márkásak elég jók.


Aztán néha járok még az Aldiba, itt vannak olyan édességek pl amit máshol még sehol sem láttam, bár a reklámmal ellentétben egyáltalán nem olcsó hely...


Tesco, Spar: Nah itt a legolcsóbb saját márkást, mint pl az S-budget el kell felejteni, mert azok aztán borzalmas minőség, és nem csak az ételekben. A márkásabb holmi viszont már jóval drágább is. Egyedül azért szeretem, mert a választék viszont hatalmas, és van amit csak itt kapok meg. Ja igen, és plusz pont az önkiszolgáló pénztárak miatt, ezt bevezethetnék a többi általad említett helyen is. Az a halálom, amikor befutok 3 dologért, és végig kell várnom egy csomó embert, akinek fullon van a bevásárlókocsija.


Auchan, Metro: Az előbbi nincs a környéken, (de szerintem még a megyében sem), az utóbbihoz pedig nincs kártyám, szóval ezekbe nem járok.

2019. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk legközelebb Spar, Aldi, Lidl. S a háromban még bevásárolni is sikerül talán 😅
2019. dec. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Lild, Aldi, Penny. Sajnos nekem a Spar esik útba, az pedig drága. A pennyben tudok spórolni bár ott meg a zöldség drága és kevesebb a választék. Lidlbe járnék legszivesebben, de tőlem sajnos messze van.
2019. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
69%
TESCO, SPAR
2019. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Auchan, Aldi
2019. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 kriszpo ***** válasza:
100%
Felénk mindegyiknek (Tesco, Lidl, Spar, Metro) van erőssége és gyengesége. Attól függ mit akarok venni. Van úgy, hogy 2-3 helyre is elugrok, ha több fajta árut szeretnék vásárolni.
2019. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek, köszönöm a válaszokat! :)
2019. dec. 26. 15:06
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindet jobban szeretem, mint bármelyiket.
2019. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
1 tesco 2 aldi. ahova soha: auchan, coop, cba gyulolom mind
2020. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
59%

pennyt sem szeretem nagyon gagyi nekem. nem csak a multikat soroltam hanem

mindent bicsi. meg annyi h pekseg miatt esetleg spar de eleg draga, ha lehet kihagyom

2020. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!