Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik multit szeretitek a...

Melyik multit szeretitek a legjobban: Tesco, Spar, Metro, Auchan, Lidl, Aldi, Penny Market?

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 09:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%

Aldi, Lidl


A sor legvégén a Tesco.

2020. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 nemaRendőrség ***** válasza:
37%

Tesco közel van, néha veszünk ott chipset, más nem nagyon éri meg.

Spar: német retek, minden tele szójával

Metro:cégeknek való. Kiskoromban vásároltunk ott, de mióta kirepültem felesleges

Auchan:roma teszkó

Lidl:német retek, de legalább szójamentes

Aldi:német retek

Penny:néha bemegyek, de még sose volt amit akartam


Coop párti vagyok, idáig bárhol laktam az volt a legközelebb. Arról legalább tudom hogy magyar tulajdon, magyar termék.

A húspultja is jó szokott lenni, még a többi helyen biztos hogy nem vennék

2020. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jan. 11. 19:11
 24/35 pokina válasza:
73%
Nekem a Spar a kedvenc boltom.
2020. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Nekem is. Köszönöm a választ!
2020. máj. 16. 16:09
 26/35 anonim ***** válasza:
93%
A Spart, a Coop, CBA , Reál üzleteket nem szeretem, túlárazott termékeik vannak , máshol fele-kétharmadáron kapom meg ugyanazt. A Spar a szélesnek tűnő árúkinálatával próbál porondon maradni, de engem nem tud meggyőzni, hiába van 15-féle tartósított csomagolt műkenyér vagy 50-féle védőgázas 10dekás felvágott, ha aranyárban vannak , kis kiszerelésben és kb. ugyanaz van mindben, csak a csomagolás más.. A Penny marketet, Lidl-t, Aldi-t szeretem, jóval olcsóban jövök ki bevásárláskor. Néha a Tescoba is beugrom, mert nagyságrendileg sokkal nagyobb , mint a penny-aldi-lidl és ki tudok próbálni ritkábban látott, egzotikusabb termékeket, van F&F és széles alkohol választék. A más nemzetek konyháinak termékei viszont nem jók a Tesco-nál, abban a LIDL-ALDI verhetetlen , mindig van náluk nemzetek konyhája hét. És a napi fogyasztási cikkekből amit tudok, azt a Pennyben veszem meg, az a bázis a bevásárláshoz, hisz fele annyibe kerül egy csomó termék, mint máshol. A minőség nem rosszabb náluk, ez valamiért elterjedt róluk, de nem értek egyet.
2020. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. szept. 27. 16:14
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Auchan, annak ellenére h utálom a csigazabálókat, a választék a legjobb
2020. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. dec. 21. 14:47
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez a sorrend a felsoroltakból (a legjobbnak tartottól a legkevésbé bejövőnek):


1. Lidl, Aldi (nagyon sok helyen van, hozzánk közel is, rengeteg termékből van jó és akciós választék)

2. Tesco (itt még több a választék, de kevesebb helyen van, és messzebb)

3. Spar (bár a választék nem kevés, Tesco-hoz képest több is van a közelben, de az előzőekhez viszonyítva kevesebb az akciós termék)

4. Auchan, Penny Market (az Auchan a gyakori tömegnyomor, a Penny a ritkasága miatt nem annyira jön be)


Sajnos a Metro nem érint, mert nem tudok ott vásárolni.

2020. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!