Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyire elterjedt kis falusi...

Mennyire elterjedt kis falusi boltokban az önkiszolgáló kenyérszeletelőgép?

Figyelt kérdés
Ahová eddig jártam az a bolt megszűnt, most másikba kell járnom napi bevásárlásra, és fura volt a másik bolt után, ahol az eladók vágták fel a kenyeret, hogy ebben a másikban meg a vásárlónak kell. Persze nem muszáj, és én inkább nem is vágattam fel a géppel, mert rá van ugyan írva, hogy mit kell csinálni, de inkább nem égettem magam, ha valamit elbénáztam volna. Tudom a teszkóban is van, de a kisebb falusi boltokra ez mennyire jellemző?

2020. márc. 12. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Egy helyen sincs nálunk, de máshol sem láttam még. Mindenütt az eladók kezelik.
2020. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves vagy, kérdező??
2020. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még Tesco-ban sem láttam, egyedül a Lidl-ben.
2020. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nehéz kezelni azt a gépet. :)


Kenyér be, fedél lecsuk, méret kiválaszt, kenyér elvesz és kész.

2020. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pest megyei faluban lakom (majdnem agglomeráció) de erről most hallok először tőled Kérdező!
2020. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Németországban is csak a Kaulflandban láttam ilyet.
2020. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sajnos
2021. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4 Azóta természetesen nagyon jól megtanultam kezelni, csak elsőre volt fura. Amúgy teljesen biztonságos is.
2021. máj. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!