Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mina velemenyetek az online...

Mina velemenyetek az online elelmiszer bevasarlasrol?

Figyelt kérdés
Hol erdemes? Tapasztalatok?

#vásárlás #bolt #elilmiszer
2020. márc. 17. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem próbáltam még. Az egyik, ilyen téren tapasztaltabb kolléganőm viszont mesélte, hogy a jelenlegi helyzetben csak hetekkel előre lehet kiszállítási időpontot kérni, de van olyan áruházlánc is, ahol csak a jövő hónapban tudják kihozni a választott termékeket. Szóval leszűrtem a tanulságot, hogy koronavírus ide vagy oda, nem most fogom kipróbálni ezt a dolgot, mert addig éhenhalok. :D
2020. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt autónk, rendszeresen rendeltünk a Tescóból. Azóta drágább is lett, meg talán ha x összeg alatt rendelsz, plusz költséget is számolnak fel. Szerettem, 300 forintért házhoz hozták, szép is volt az áru. Most viszont esélytelen, pont tegnap néztem, 3 hét múlva van a következő szabad szállítási időpont. Még ha személyesen mész érte, az is 2,5 hét.
2020. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem Magyarorszagon élek.

Kb 5 éve hetente rendelek a helyi legnagyobb elelmiszerlanctol. Tökéletes. Egy ideje lefoglaljak automatikusan nekem azt az időpontot, amit mindig használni szoktam. Egy órás jntervallumban érkezik a szállító, szépen összepakolva hozza a cuccot, egészen a konyháig. (Most ebben a járvány időszakban csak a bejárati ajtóig, de engem ez nem zavar.) Visszaviszi a göngyöleget, amit levon a számla végösszegéből. Csak bankkártyával vagy átutalással lehet fizetni, én az utóbbit használom, így csak aláírni kell a szállítónal. Az áru minősége tökéletes, az ügyfélszolgálat gyors és segítőkész, a vásárlónak mindig igaza van elvet követik. Anyagilag is jobban megéri. Jelenleg 3 havonta fizetek 30 eurót magáért a házhozszállítást, ezért korlátlan mennyiségben rendelhetek. Maga a bevásárlás költsége sokat csökkent, mert listáról rendelek, nincs impulzív vásárlás.

2020. márc. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!